Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezek mennyire voltak bunkó...

Ezek mennyire voltak bunkó beszólások?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy elég indulatos (de alapjáraton nem túl agresszív), de intelligens és művelt ember vagyok.

Ma másfél órát túlóráztam, így fáradtan estem be a Sparba, hogy gyorsan vegyek valami vacsorára sajtot és felvágottat. A felvágottas pultnál egy fiatal molett csaj állt előttem és 5-6 féle felvágottat kért. Én igyekeztem türelmes lenni (közben mobiloztam), de mikor a végén még a salátákból is kért (ami egy másik pult és sokáig tart még kiszedik), önkéntelenül is beszóltam egy olyat, hogy "Nyugi van már, nem tört még ki a harmadik világháború". Utána ránéztem és mondtam, hogy "de téged elnézve, azt is simán túlélnéd" és nevettem egyet. Erre a csajszi elkezdett b*egolni, amire elkezdtem nevetni, és még a végén hozzátettem, hogy "nem kéne hepciáskodni, mert a végén még téged eszünk meg". :D Szerintem nagyon vicces volt.

Utána a pénztárnál is állok sorba, eltelik vagy 10 perc, erre előttem egy idősebb nő készpénzzel fizet, és vagy fél percen át bíbelődik az aprókkal. Kifizeti, erre még ott lassan pakolászik a szatyroknál, erre megint hirtelen elöntött az ideg, elővettem a Paypass kártyám, mutatom neki, és mondom, hogy "Nézze meg, bankkártya! Odatartom, és bumm már ki is van fizetve. Ez nem varázslat, technológiának hívják (ezt lassan tagoltan, a Csillagkapuból vettem a Daniel Jackson hírnökös jelenetből). Erre mondott valami olyasmit, hogy ezek a mai fiatalok... Én meg visszavágtam, hogy "sietni kéne, lassan indul a szekér". Amint látta még a pénztáros is kicsit elmosolyodott ezen.

Igazából ezen az egész nagyon feldobta a napom, sokkal jobb a kedvem, hogy így ki tudtam ereszteni a gőzt, de kicsit lelkiismeret-furdalásom van, hogy nem bántottam.e meg ezeket az embereket. Szerintem alapvetően ezek inkább frappáns és humoros beszólások voltak, nem beszéltem csúnyán és nem szidtam senkijüket, de azért lehet rosszul esett nekik.


Szerintetek mennyire voltak bunkó beszólások ezek?


2018. jún. 7. 20:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Az első beszólásod szörnyű bunkó volt. Ha szerinted ez vicces akkor a fejedben komoly bajok vannak. A második még úgy ahogy elmegy de az is elég bunkó dolog volt tőled!!!!!
2018. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

"intelligens és művelt ember vagyok"


Hatalmas intelligenciára és műveltségre vall, hogy egy szimpla sorban állásnál képtelen vagy kontrollálni magad. Elborult aggyal sértegetsz idegeneket és idős emberekbe törlöd bele a lábad csak mert szar napod volt. Ez minden csak nem intelligencia.

2018. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt bunko. Siman primitiv.
2018. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet veled.

Szerintem a szörnyen bunkó beszólás az lett volna, hogy "siessél már zsírdisznó!", én viszont ugyanezt egy sokkal intelligensebb és frappánsabb formában fogalmaztam meg.

2018. jún. 7. 20:31
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkora bunkó vagy, hogy mammutot lehetne vadászni veled.
2018. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
8%

Néha belőlem is előtör ez az énem egy hosszú,fárasztó nap után.

A molett csaj:Szerintem az egy kissé bunkóra sikerült,de még az elfogadható kategória(számomra)

A nagyi:Szerintem még egész korrekten viselkedtél(ha már a pénztáros is elmosolyodott). Velük én is hadban állok nap mint nap.(vagy bejön egy Deákkal,vagy 10-20Ft-okkal akar fizetni,én meg közben megdöglök a sorban).


Összességében:szard le,teljesen korrekt volt. :D

2018. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon művelt dolog az,hogy idegeneknek csak úgy beszólogatsz,mert sz.a.r napod volt.

Nekünk is a fejünk tetején áll minden,de így is csak azoknak szólok be,akiknek le kéne szállni már a magas lóról,mert folyton b.a.sztatják a többit,alaptalanul.

Elég illetlen volt,és lehet,hogy ez neked szórakoztató,de az első még nekem is elég bántó. A néni meg konzervatív volt,le merném fogadni,hogy a blokkot sem dobta ki otthon,hanem még nézegette.

De akkor is,fogd vissza magad ilyenkor....

2018. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
72%
Ezek nagyon bunkó és primitív beszólások voltak. Ha esetleg a haveroknak mondod beleférhet (ha olyan típusú és veszi a poént), de idegeneket sértegetni, mert rossz napod van nem intelligens viselkedés. Neked hogy esne, ha idegenek beszólnak?
2018. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%
Beléd meg ugyanúgy a lábukat törlik a feletteseid, azoknak szóljál be kisfiam. Ja, hogy akkor a saját seggedbe elbújsz, mert örülhetsz, hogy van miből sajtot meg felvágottat venni. Birka.
2018. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
18%

Bunkó és kötekedő volt, de nem rossz indulatú.

Érezni belőle hogy nem igazán ártani akartál vele, hanem csak téged zavart az egész szituáció.


Én szerintem semmi baj nincs ezekkel, jót nevettem volna ha láttam volna a jelenetet.

2018. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!