Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az értelme (előnye) az...

Mi az értelme (előnye) az instagramnak?

Figyelt kérdés

Miért érdemes csinálni egy insta fiókot? Milyen előny származhat, ha van, és milyen hátrány, ha nincs.

Alapesetben nem egy ismerkedős, közösségi oldalnak tűnik nekem.



2018. jún. 30. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
képek megosztása ez az "előnye" hátrány lehet éppen valaki maszturbál a képeidre
2018. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Az talán az egyetlen előnye hogy ha képeket meg videókat akarsz nézegetni akkor azok jönnek szembe, szövegek nem.


Meg ha nagy instás vagy akkor tudsz élvezkedni hogy milyen sok követőd van, milyen sok szívet kapsz a fotódra. És népszerű fiatal szépasszonyok kapnak pl. márkás táskát ha azzal a táskával fotózkodnak és feltöltik.

2018. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal eredetileg egy önálló alkalmazás volt telefonnal készített képek online albumba rendezésére és alap közösségi funkciók betöltésére (megosztás, kedvelés, komment). Azóta felvásárolta Facebook aminek szintén megvannak ezek a közösségi funkciói, viszont az Instagram felfogható egy kivonatnak ahol csak képeket, videókat teszel közzé.
2018. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az az előnye, hogy elkülönül a facebooktól. Pl. manapság azt látom, hogy mindenki instára teszi a képeit és nem a facebookra, így facebookon többnyire inkább a tevékenységeket látok, meg híreket olvasok. Amikor képekre vagyok kíváncsi, akkor felmegyek az instára.


Úgy hallottam több embertől, hogy azért használják, mert egy szűkebb online közösséget követnek rajta. Azelőtt facebook-on valahogy 1000 ember összegyűlt az ismerős listán, ahhozképest az instát már úgy kezelik, hogy csak a "fontosabb embereket" követik rajta.


Miért ne volna közösségi oldal? Ott is van üzenet küldési opció. Amúgy van olyan ismerősöm, aki elmondása szerint instagramon ismerkedik.

2018. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nincsenek fent a szülők, nagyszülők.
2018. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az előnye, hogy nincs fennt az összes idióta aki a facebookot már belakta, szóval nem kell ám feltétlenül jönni, ha valaki nem érzi a vágyat.
2018. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!