Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan működnek ezek a faceboo...

Hogyan működnek ezek a facebook os szerepjátékok?

Figyelt kérdés
Ma esten nézelődtem és feldobta a rendszer hogy egy ismerősöm benne van egy ilyen csoportban csatlakozzak én is.Benéztem és egyszerűen nem tudok rájönni hogy hogyan tudják az ilyen játékokat kivitelezni.Addig megvagyok hogy írják egymásnak hogy mit tesz a karakterük de nem áll össze.Ha valaki ért hozzá légyszives ossza meg velem a tudását.

2018. jún. 30. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem 😃


Eddig kétszer láttam, de ez a szabálymentes, ki tud nagyobbat mondani dolog engem nem nyűgözött le 😃

2018. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltam, de én eddig azt hittem, úgy működnek, mint a hagyományos RPG-k (D&D, CoC, MERP, LotR, VTM, vagy a magyar M.A.G.U.S.).

Adott világ, adott szabályok, mondjuk d20-as rendszer, karakterek, képességek, aztán mehet a sztori. Ezek szerint tévedtem...


Ha szabad érdeklődnöm, a szóban forgó settingnek (vagy magának a csoportnak) mi a neve?

2018. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most konkrétan erre a csoportra találtam rá de van egy csomó [link]
2018. júl. 1. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ahogy nézem, ennek nem sok köze lehet a tradicionális szerepjáték semmiféle formájához... Legfeljebb annyi, hogy a játékosok karakterek bőrébe bújva közösen alakítanak egy sztorit. A konkrét játék része viszont így elveszik.
2018. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!