Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem működnek a hármas...

Miért nem működnek a hármas barátságok?

Figyelt kérdés
Sok estetben tapasztaltam,másoktól is hallottam és olvastam is róla.Nekem is volt ilyen barátságom.Ott az egyik fél állandóan mondta a magáét.problémáit.Ezt egy idő után nem tudtam tolerálni,eltávolodtam tőle,mert midemelett műnem éreztem,hogy tisztelt,becsült volna.A másikkal még tartoma kapcsolatot,de látom a tulajdonságainban,húzásaiban sok mindenben hasonlít az előzőhöz.Annyi különbséggel,hogy ő beszélgetésban figyelmesebb.Ami érdekes ő a másik hibáit eltolerálja mondván azért mondja mindig a magáét szegény,mert tele van gondokkal.Én az illető iránt nem tudok empátiát érezni a gondjai miatt,mert vannak nekem is,ő se vette figyelembe azokat.Amikor meg támogattam,mellette álltam akkor se viselkedett velem igaz barátként.

2018. márc. 27. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Általánosítasz. Te esetedben is mindhárman tele vagytok hiányosságokkal és megértési készség óriási hiányával. Valóságban egy barátságban nincs ilyen. Végtelennyian is lehetünk barátságba, tökéletes működéssel.
2018. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy bizonyos esetkenben működik,nekem nem ez atapasztalatom.A négyes,ötös barátságokban ezt nem tapasztalom.A hármas barátságban mintha kettő között mindig nagyobb lenne a kötődés és összhang.
2018. márc. 27. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!