Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem vagyok szimpatikus...

Miért nem vagyok szimpatikus az embereknek?

Figyelt kérdés
Ha nagy ritkán el is hív valaki szórakozni, akkor is érzem, hogy nem vagyok szimpatikus az embereknek, és nem nagyon érdekli őket, hogy mit mondok, egyből elítélnek.

2018. jún. 30. 23:21
 1/7 anonim válasza:
100%
Én sem, azért nincsenek barátaim :D
2018. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az unszimpatikusak táborához. :D
2018. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd azt a futószalagot amelyikről te lejöttél, ha megnézed olyan társaságokba keveredsz akik tök egyformák, te olyan vagy ?
2018. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam "szórakozni" én is az éjszakai járatokon, tele alkesz fiatalokkal. Fiatalon sem szerettem ezt a világot és most sem szeretem a gyügye, gügye dumájukat, légkörüket, aurájukat.
2018. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban!
2018. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt érzem magamról, hogy nagyon nem vagyok szimpatikus, de nekem van egy elképzelésem, miért. Igazából elég bizonytalan vagyok magammal kapcsolatban, nem vagyok túl kiegyensúlyozott, mindig mindenfélén gondolkodok és csapongok(mármint így fejben), és szerintem ez kisugárzik, vagyis lehet kívülről érezni. Ettől még nem gondolom, hogy nagyon rossz ember lennék, alapvetően kíváncsi vagyok a többiekre, a jót próbálom bennük meglátni, szeretek felvidítani másokat. De szerintem engem csak úgy lehet megkedvelni, ha hosszabb ideje ismer valaki, mert az elején csak ez a bizonytalanság jön le, és az, hogy "fura" vagyok. Lehet, hogy neked is valami ilyesmi van a háttérben, vagy az is lehet, hogy teljesen más, ez csak egy ok a sok közül. Lehet, hogy általában olyan társaságba keveredsz, akik bizalmatlanok, vagy nem akarnak új barátot befogadni maguk közé, stb.
2018. júl. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb úgy barátkozni ha van önbizalmad
2018. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!