Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok szimpatikus...

Miért nem vagyok szimpatikus elsőre az embereknek?

Figyelt kérdés

Emiatt nincs is sok barátom/haverom/ismerősöm.


Amikor valakivel elmegyek xy helyre, és mondjuk ott többen is vannak, akkor nem vagyok nekik elsőre szimpatikus. Itt jön még az egyéni szelektálásom.

Vagy én nem állok le velük beszélgetni, mert kiszelektálom őket, vagy ők nem "ismerkednek" velem, mert nem vagyok szimpatikus nekik.

Akik megfelelnek nekem, és fordítva, emellett jól el tudok velük beszélgetni, azokkal nincs gond.


Velem van a probléma, vagy ez normális?

Illetve, hogyan lehetek szimpatikusabb az embereknek?


Tudom, hogy nem kell megfelelni az embereknek, de azért mégis...


2017. dec. 18. 16:54
 1/3 Mansour ***** válasza:
100%

Hát, ha te is szelektálsz, akkor mi bajod van azzal, ha téged is "kiszelektálnak"?


"Akik megfelelnek nekem, és fordítva, emellett jól el tudok velük beszélgetni, azokkal nincs gond."

Akkor meg mi a gond, nem értem. Ez így tök normális és természetes. Lehet arra vágyni, hogy elsőre mindenkinek szimpatikus legyél, de ha nem ilyen vagy, akkor szerintem sokat nem tehetsz ennek érdekében. Nem sok embernek adatik ez meg.


Amúgy meg miért akarsz sok barátot? Nem jobb az, ha jól elvagy azzal a pár emberrel, akikkel megvan a kölcsönös szimpátia?

2017. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mosolyogj, nézz a szemükbe, és hagyd hogy magukról beszéljenek, érdeklődve hallgasd őket és néha kérdezz bele. Rohadt fárasztó ezt csinálni, de imádni fognak.
2017. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mansour ***** válasza:

"Mosolyogj, nézz a szemükbe,.."

Hát, ha ezt megfelelő természetességgel tudod csinálni, akkor bejöhet. De lehet ezt úgy is kivitelezni, hogy sikítva fognak menekülni. Nem mindenki jó színész...

2017. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!