Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti melyik ki talált világban...

Ti melyik ki talált világban élnétek?

Figyelt kérdés
én az avatar világjában amikor még aangot nem találták meg
2018. júl. 6. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
amelyikben munka nélkül jön a fizetés :'D
2018. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Harry Potter világában és a mardekár házban
2018. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Én egy olyan kitalált világban élnék szívesen, ahol a lexikális tudás helyett kompetenciaalapú oktatás zajlik az iskolákban; ahol az elvárásokat magyarázat és segítségnyújtás előzi meg; ahol nem irreális mennyiségű a számonkérés, hanem lépésről lépésre fejlődve zajlik a haladás; ahol "versenylovak" helyett boldog gyerekek ülnek a padokban, akikkel megszerettették a tanulást, nem pedig rájuk erőszakolták; ahol iskola végeztével el tudnak helyezkedni... Egy olyan világban, ahol nem vernek össze járókelőket ötszáz forintért; ahol a hatéves kisfiúnak nem a speedező cigányokat kell csodálkozó szemeivel nézni a buszon; ahol lemondás és szenvedés mellett nem százhúszezer forintot kap a dolgozó - és nem százhúszmilliárdot a semmittevő.


És még sorolhatnám...


Miért nem valósítjuk meg ezt a kitalált világot Együtt...!?

2018. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tok'ra ként....(Csillagkapu😉)
2018. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"A nevem Earl" sorozatbeli életben.
2018. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!