Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A rokonom volt osztálytársainá...

A rokonom volt osztálytársainál házibuli szokott lenni, de az utolsó alkalommal halottam ahogy kibeszélnek engem egy páran. Ne menyjek többet el?

Figyelt kérdés
A rokonom volt osztálytársainál havonta egyszer házibuli van éjfélig csak beszélgetnek viszont a múltkor halottam olyat hogy kibeszélnek engem amiket régebben mondtam nekik.Lehet hogy nem vagyok vicces vagy társasági lény,de nem szeretem ha kibeszélnek engem különösen úgy hogy ha én is hallom.Valami Eszter nevű nő monta hogy utál engem másnak meghogy én hol lakom meg hogy hordom a hajamat azt is kibeszélték.Viszont nagyon finom éetelek vannak ott olyanok mint amit itthon nem szoktam enni.De ha kibeszélnek érdemes egyáltalán oda járni?Van olyan ott akit kedvelek.Volt már valaki így?

2018. júl. 9. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem mennék el
2018. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit megtepnem az Esztert, aztan fognek egy marek sutit meg a kedvelt embereket a helyedben es elhuznek a piscaba.
2018. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!