Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti eltűrnétek, hogy valaki...

Ti eltűrnétek, hogy valaki úgy legyen a lakásotokban, hogy nem mosoott kezet miután oda érkezett és előtte tömegközlekedett?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 20:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Te komolyan megköveteled a vendégtől, hogy fertőtlenítő zuhanyt vegyen, mielőtt a lakásodba, bocsáss meg! szentélyedbe lép?

Beteg vagy.

2018. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy. Cipőt-ruhát az ajtóban le kell vennie mindenkinek, meztelenül a fürdőbe sétálniuk, ott fürdés, hajmosás, kapnak vendégköntöst, és csak abban jöhetnek be a nappaliba. De én ilyen engedékenyebb típus vagyok, párom finnyásabb a tisztaságra :D
2018. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj,ha tényleg koszbánya az ember,én nem engedném,hogy koszbányát csináljon a lakásból..kedves válaszoló,kicsit tulzol,te se örülnél,ha egy tetőtöl talpig retekben fürdő ember átrendezné a dolgokat ugy..hogy aki belép,az egyből arra gondol,hogy itt állatok laknak. A tömegközlekedés részét nem értem...
2018. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
én csak azt várom el, hogy WC után mossanak kezet.
2018. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%
Az én tiszta házamba csak akkor léphet ember, ha vegyvédelmi ruhát vesz fel.
2018. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk beöntéssel kezdünk. azok az aljas bacik mindenhol ott vannak.
2018. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
CSAK kézmosás? Tudod te, a tömegközlekedők mi koszt, bacit szednek össze a ruhájukon is? Gondolj bele,,,,leül a plüss ülésre, ahol előtte lehet egy cuki csöves pihent.
2018. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
nem szülök otthon minden másnap úgyhogy ja beeresztem..
2018. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%

Muszáj. De nekem egy verést kihagy a szívem, mikor utcai ruhában ülnek a kanapéra, amin én frissen, hálóingben fekszem.


Nem is hívok embereket, inkább máshol talizunk.

2018. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem szólítom fel, hogy mosson kezet, de örülök, ha felajánlja. Ha én megyek vendégségbe, mindig leveszem a cipőmet, általában saját papucsot vagy vastagabb zoknit is viszek, és megkérdezem, hogy moshatok-e kezet. A cipőt egyébként udvariasan levetetem a vendégeimmel. Megmondom, annak sem örülök, ha nyári időszakban, amikor leveszik a szandált, mezítláb jönnek be. Felajánlom a papucsot, de van, aki visszautasítja, pl. a gyerek barátai. Tegnap eléggé kiakadtam, mikor a gyerekem kis barátja mezítláb nyomta a lakásban, felült a kanapéra, felhúzta a lábát is, és még fogdosta is! Megálltam, nem szóltam rá, de mikor elment, fertőtlenítő spray-jel lefújtam a kanapét.
2018. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!