Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány fok van ilyenkor a...

Hány fok van ilyenkor a lakásotokban?

Figyelt kérdés
Gázkazán esetén hány fokra van beállítva a termosztát,amikor otthon vagytok?
2016. okt. 17. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Húsz, huszonegy körül, mert spórolok, de keményebb időben fel fogom nyomni huszonkettő-huszonháromra.
2016. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19, 20. Nagyon max 21. Én nem érzem hidegnek.
2016. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 20-21-ben hideg az orrom.
2016. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nappal,ha itthon vagyunk 21.5 fokra,éjjel és ha nem vagyunk itthon 20.5-ra van állítva a termosztát.
2016. okt. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most 18 körül, még nem fűtünk s ma véletlenül 2 órán át szellőztettem :D Bár sütöttem is.

Tegnap egy különösen meleg hosszú ujjú póló volt rajtam, kifejezetten melegem volt pulóver nélkül is. Amúgy hol felveszek egy pulóvert, hol leveszem, tartósan azért sok még. Nem vagyunk fázósak a párommal.


Télen 18-19 fok van a házban, mert nekünk ez a jó. Hosszas hidegben az alsó szinten picit lejjebb is mehet, az se gond, ott keveset vagyunk, mozgunk, főzünk, az más, mint a szobában ülni vagy aludni.

2016. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

napközbe 15-16, amikor valaki hazaér feltekeri 22-re :D és éjszakára 18-19re..

hétvégén amikor itthon van a párom ő begyújt( vegyes tüzelés van) akkor 25-26 fok, h a ruhák megszáradjanak...

2016. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20-22°C. Ilyen 10 fok körüli időben még nem kell "rendesen" fűteni, amikor valaki fázik, akkor bekapcsolja kicsit a kazánt.

Télen, hideg időben nappal ha itthon vagyunk 21, éjszaka és ha elmegyünk dolgozni 20 fokra van állítva a termosztát.

2016. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2016. okt. 17. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:

5. voltam, annyival még kliegészítem, hogy ugyanannyi van mindig. Jó, éjjel picit több, mert főleg akkor megy a fűtés (vezérelt áramról), s amúgyis akkor van melegebbre szükségem, de eleve ilyen a ház, jó a szigetelése és nagy a hőtároló tömege. Ha extrém sokat fűtenénk, akkor melegebb lehetne a levegő, mint a fal, de csak fenntartjuk a levegő és a fal hőmérsékletét, s ha abbamarad a fűtést fél napra (ami majdnem teljesül hétköznap vezérelt áramnál), akkor sem csökken 1 fokot sem a szobahőmérséklet.

23 fokban egyébként haldokolnék télen...

2016. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!