Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fok van a lakásotokban...

Hány fok van a lakásotokban nappal és éjjel, illetve mennyi ruhát adtok a még fekvő babátokra?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Nálunk 21-22° fok van! Egy hosszú ujjú body, kis póló és nadrág van rajta(vagy rugi), éjjel body és rugi!
2018. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
A nappaliban kb 22-23 fok van, a szobákban 21-22. Kislányom hosszú ujjú body-ban, zokniban és ujjatlan lábfej nélküli rugiban alszik, hálózsákban. Amíg csak feküdt, nappal is ez volt rajta. Mióta forgolódik, reggel a rugi helyett nadrágot kap, mert melege van rugiban. 6,5 hós.
2018. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rugiba-kiszokniba-bodyba volt még akkor.nem tudom hány fok van nálunk.olyan 20-21,éjjel 18.hálózsák és rugiba alszik.
2018. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik én túl sok ruhát adok az enyémet a válaszok alapján. Éjjel 20 fok van és rövid ujjú body+rugdalózó, nappal 22 fok és rövid+hosszú ujjú body, erre valami vékonyabb pulcsi, harisnya és vékony nadrag. Szóval 2 réteg ruha. Próbáltam már kevesebbet, egy réteget rá adni, de akkor meg nagyon hideg a keze.
2018. jan. 23. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Nappal 24-25,éjjel 21-22 fok van a szobánkban.

Nappal rövid+hosszú újjú body,zokni,nadrág vagy body+rugdalózó van rajta,éjjel body+rugdalózó+hálózsák.

3 hónapos

2018. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok! A kis keze nálunk is szokott hideg lenni, de az azért van mert ilyenkor nekik még rossz a vèrkeringèsük! Próbáld meg esetleg egy réteg ruhával, de ha gondolod takard be egy vékony kis takaróval, a babák jelzik ha fáznak!😊 A dupla réteg zavarni fogja, ha már mocorog, de igényelni is mert azt szokta meg! 😊
2018. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21-22 fok lenn, vmivel kevesebb a hálóban. Nappal ujjatlan és hosszú ujjú body harisnya vagy nadrág. Éjjel pizsi van rajta vagyis rugdalózó. Más nincs így is gyakran le izzad éjjel, egy vékony takaró és egy vastagabb van rajta.
2018. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!