Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen magányos?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé befelé forduló vagyok,pláne most,az érettségi miatt sokat kellett tanulnom,és gyakorlatilag nincs társasági életem.

Van egy barátom,de ő messzebb lakik,nem tudunk gyakran találkozni.

Mit kellene tennem,hogy jobb legyen a társasági életem?


2018. júl. 13. 21:17
 1/8 anonim válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, szintén most érettségiztem. Az egyik barátnőm el is távolodott, nem vagyok túl szociális mostanában, pedig szeretném én. :(
2018. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találj rá a te társaságodra,ismerkedj ha van időd illetve lesz időd. Pl minden helynek megvannak a maga különböző kategóriájú emberei,azok is,akikre te kíváncsi vagy. Csak meg kell talalni őket.
2018. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy nem vagyok az a bulizós fajta,ezért nem is nagyon járok ilyen helyekre.

Inkább visszahúzódó,csendes vagyok,ez a baj itt. :/

2018. júl. 13. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor küzdj meg ezzel a félelmeddel,és merj kimozdulni...4fal között nem fog menni,kivéve ha már alapbol van ismerősöd,akit a 4fal mögül fel tudsz hivni és kimész vele.......
2018. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ismerkedni introvertáltként. Én balatonon sem találok társat programokhoz, pedig dolgozom, kimozdulok, minden szar oldalon/csoportban fent vagyok. Szóval hiába van kapcsolatom emberekkel, így is bazinehéz. Szóval legalább te is próbáld megteremteni az esélyét, hogy ismerkedhess! Mozdulj ki otthonról! Nyelvvizsgaképzésre akár, vagy valami nyári munka. Sok helyen lehet ismerkedni. Mindenhol, ahol emberekkel vagy
2018. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet. Most érettségiztem, és azóta teljesen megszűnt a szociális életem. A suliban volt 1-2 ember, akikkel elvoltam, érettségi szünetben találkoztunk is párszor, de mióta véget ért az iskola, azóta nem beszéltünk egyszer sem. Mivel én is eléggé introvertált vagyok, ezért az interneten próbálok meg barátokat keresni. Tudom, hogy ez nem helyettesíti a rendes társasági életet, de jobb, mint a semmi, így tudok pár emberrel beszélgetni.
2018. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Irány dolgozni apukám !

Tegyed magad hasznossá !

Nem bulizni, adok én neked bulizást !

Ismerkedni a kasszában kell, hinni meg a templomban !

Aztán pasizzá' be !

2018. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyetemre készülök éppen,és fiú vagyok,a pasizást kihagynám :D
2018. aug. 14. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!