Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy ne legyek...

Róbert dávid kérdése:

Mit csináljak hogy ne legyek ilyen magányos?

Figyelt kérdés
Nincs egy barátom se ,se barátnőm a életem nagy részét a lakásba töltöm néha eljárok otthonról sétálni de nem találom értelmét, van egy netes haverom vele fogok találkozni, de úgy érzem nagyon magányos vagyok és elhanyagolnak az emberek, hova járjak el ahol ismerkedhetek emberekkel? 25/F
2016. aug. 25. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2016. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
budapest
2016. aug. 25. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyár van! menj strandra, ott lehet pin@zni, vagy könyvtár, múzeumok, bulik, koncertek. Ne legyints!!!! Igenis TEDD MEG AZ ELSŐ LÉPÉSEKET! Csak így lehet csajod, barátaid!!!
2016. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ÉS ne légy túl feszült, feszélyezett. Légy laza, de ne nagyképű, és ne is játszd túl. Egyszóval légy érdeklődő, és legfőképpen légy őszintén önmagad!
2016. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a "légy önmagad" dolog ez egy elég kétélű dolog. Ha azért nincs se nő se barátok, mert a viselkedése miatt kerülik, akkor lenne a legjobb ha nem önmagát adná, hanem változtatna pár dolgot.

Sokáig udvarolt nekem egy pasi, de rettenetesen bunkó módon tette, úgyhogy közöltem vele, hogy nem biztos, hogy neki való vagyok. Ez volt sajnos az alaptermészete, nem volt hajlandó változni, nekem meg így nem kellett és a barátai is hátat fordítottak neki.

Szívesen tanácsolnám, hogy lény önmagad, de lehet pont a stílusoddal van baj és nem a megfelelő környezetben mozogsz.

Azt meg hiába tanácsolnám, hogy menj ide menj oda, ha nincs kivel, akkor azért nyilván nem mindenki az a fajta, hogy egyedül is nekivág egy koncertnek/bulinak.

Azt viszont mindenképp érdemes szem előtt tartani, hogy nyitottnak kell lenni, az internet a lehetőségek tárháza. Ha nem vagy az a fajta, hogy egyedül menj bulizni, nyaralni stb. akkor mindenképp itt a neten érdemes próbálkozni :) én egy nagyon kedves barátnőmet ismertem meg itt és azóta is sokat beszélgetünk.

Sok sikert :)

23/L

2016. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!