Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek én "vérbunkó"...

Szerintetek én "vérbunkó" vagyok ezért?

Figyelt kérdés
Röviden annyi történt, hogy találkoztam a buszon egy régi ismerős nőcivel legyen X, az egykori ált.sulis osztálytársam tesója, szóval semmi barátság vagy ilyesmi, csak ismerem. Vele volt a kisfia, aki folyamatosan nyüzsizett mellettünk, mi meg általánosságokról beszéltünk, jelentéktelen dolgokról. Most meg találkoztam egy vele közös ismerőssel aki elmondta, hogy engem vérbunkónak nevezett, mert a kisfiát meg sem dícsértem, mekkora taplóvá lettem, azt sem kérdeztem meg jaj hány éves pedig az imike mindig mindenhol sikert arat olyan tündibündi, biztos irigy vagyok, stb. Kiakadtam, eszembe sem jutott ez az egész akkor, minek legyek képmutató. Szerintetek udvariatlanság nem tudomást venni a más "édes" gyerekéről tényleg?
2018. febr. 16. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem sem érdekelnek a 26. távoli ismerős kölkei, csak az a különbség, hogy ha engem ezért levérbunkóznak, az sem érdekel.
2018. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mért lennél az? Csak mert nem jópofiztál?
2018. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Viszont a nőci egy hisztis vérbunkó, aki kibeszéli a másikat a háta mögött.
2018. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Látni kellett volna az arcomat mikor olvastam azt a pár sort... Komolyan!


Nem ragozom: Igen! Vééééééérbunkó tahó állat avgy, amiért nem nyaltad körbe a gyereket és szégyelld el magadat, hogy ilyen irigy szrzsák vagy!


Jézusom, miylen emberek vannak!


Ki a fenét érdekel??? Te meg ne foglalkozz. Legközelebb most már tudod, hogy ennek az embernek elhintesz egy "hello4"-t és ha folytatná a beszélgetést, akkor közlöd vele, hogy otthon bekapcsolva hagytad a tűzheylet!


Egyébként arról is biztos lehetsz, hogy tedd megjegyzést a külsődre, a ruhádra és ha mondtál valamit a magánéletedről, akkor arról is. Ez tuti! :)

Úgyhogy szégyelldd el magadat, jah mégse...!


ha én is ilyen besavanyodott elbszott nyomoronc leszek aki másból se áll, csak mások kibeszéléséből mert az élete egy kalap szr, akkor kérlek keressetek meg és üssetek agyon!

2018. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor erőt kell vennem magamon, hogy észrevegyem és rámosolyogjak ismerősök gyerekére (főleg úgy, hogy a legtöbbjük sajnos nagyon neveletlen). Tehát emlékeztetnem kell magamat, hogy ezt meg ezt kell tennem, hogy udvarias nőnek tűnjek. Viszont a legtöbb ember ennek a minimumát sem teljesíti, ahogyan a sztoridból látszik, tehát igazad van. Milyen alapon vérbunkóz le?
2018. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm kicsit megnyugodtam, bár az is igaz amit itt más is ír, hogy igazából az ismerősök gyermekei sem nagyon szoktak érdekelni, az valóban kínosabb, de egy ilyen részemre "senki" esetében nagyon leesett az állam.


Egyébként eszembe jutott még egy jellegzetes és velem sűrűn előforduló szitu, amikor ezt nagyon érzem. Mikor egy üzletben az előző bevásárlókocsiban vagy babakocsiban ül és gőgicsél egy pici gyerek és látom, hogy az anyuka rámsasol, hogy reagálok valamit? Úgy érzem azt várná kezdjek el örvendezni vagy vigyorogni, de lehet ez már csak az üldözési mániám.

2018. febr. 16. 11:56
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság ez.

Általában a nők szokták dicsérgetni össze-vissza a másik gyerekét, a pasikra ez annyira nem jellemző :)

2018. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Leszrom másnak a gyerekét. Vannak olyan idióta nők akik azért tolnak ki magukból gyereket, hogy aztán végighurcolhassák a városon és mindenki őket ajnározza. Szerintem igencsak kevés, ha valaki ennyit tud felmutatni.

35N

2018. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Valóban azért néznek rád mert várnak valami ajnározást. Múltkor a munkahelyemre bejött egy gyeses anyuka a gyerekeivel (mindenki ki volt akadva de senki nem mert szólni), és órákon keresztül lógatta az emberek képébe a pár hónapos gyereket, hogy kicsikarjon valami dicséretet. Addig a másik rohangált meg hisztizett. Órákon keresztül zavart mindenkit de nem vette észre magát. Lehet, hogy amikor valaki megszül akkor beáll valami az agyába amitől nem tudja megítélni reálisan mikor elég belőle meg a gyerekből.

Egy rokonom pl folyton át akart jönni aludni a pár hónapos gyerekkel mert ócska helyen lakott és nem szeretett ott lenni. Mi meg mentünk reggel dolgozni és nem tűnt fel neki, hogy négykézláb közlekedünk mert senki nem aludt a gyerek üvöltése miatt. Végül meg kellett neki mondani, hogy legyen kedves befejezni nálunk ezt a pizsamapartizást a kisbabával, persze volt sírás-rívás rögtön és egyből mi lettünk a bunkók.

2018. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy bunkóság. Tény, én rácuppannék a gyerekre, hogy milyen aranyos, de ez csak én vagyok, a gyerekbolond. Szerintem ne foglalkozz vele, nem ér annyit az egész.
2018. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!