Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális ez a nagy mértékű...

Normális ez a nagy mértékű barátkozási vágy? Xd

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanában csak azért kapcsolom be a számítógépem, hogy fel tudjak menni ilyen beszélgetős platformokra és bárkivel, aki normális elbeszélgessek csak úgy, esetleg utána játszunk vmit. Úgy értem, szeretek új embereket megismerni minden héten és szeretek velük beszélni. Ez normális, vagy már beteges?xd (van már így is csomó olyan barátom, akit személyesen ismerek :D)

2018. júl. 23. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem nem játszol? :D
2018. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Uram..de iriggyellek😒
2018. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem normális.

Nekem is vannak barátaim, mégis szívesen ismerkedek új emberekkel, elvégre sose tudhatom, hogy kitől mit fogok kapni az életen során. Lehet, hogy isővel az egyik legjobb barátom lesz valaki, akivel eleinte csak random megismerkedtem.

2018. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magányos vagy, és ez az érzés fokozódik amíg a virtuális világból próbálod a magányod hiányát elfedni.


Tehát, hogy társaságra vágysz az normális. Az ami ma megy "társaság" címszó alatt, az nem normális. Mert fals. És ezt a belső éned is érzi, ezért kielégítetlen...

2018. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem xxdxdxdxdxd
2018. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!