Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért látnak bennem démont?...

Miért látnak bennem démont? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Haveromnál voltam még rajtam kívül volt 10 ember és tök rendes voltam meg minden bemutatkoztam stb egy fekete atlétába voltam meg egy rövid gatyába és az anyja feljön és közli hogy menjek haza mert hogy démoni vagyok és ilyen rossz emberek nem kellenek ide meg rosszat lát bennem stb...nagyon sok ember így vélekedik felém pedig aki ismer tudja hogy humoros vagyok meg bolond xd de nagyon sokan azt mondják olyan vagyok mint egy démon.egyébként az egy dolog hogy hosszú a hajam de még csak szakállam se nagyon van meg semmi kirívó és 17 éves vagyok szóval jah valakivel volt hasonló?:D

2018. júl. 29. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer sátánistának néztek a jehova tanúi szintén a hosszú haj és zenekaros póló miatt. Azóta csak pentagrammal a nyakamban nyitok nekik ajtót úgy gyorsan meg lehet szabadulni tőlük :D
2018. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Uuu szerintem valaki füvet szívott xd
2018. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem skizofrén egy kicsit az anyuka? :D
2018. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Kitalált kérdés.
2018. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem kitalált :)
2018. júl. 29. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a démonok jók, az anyuka ostoba, hogy ezt nem ismerte fel. Démonként jó szerencsét hoztál volna a házukra, de mostmár cseszhetik...
2018. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!