Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz, ha azért...

Szerintetek gáz, ha azért rugok be hétvégente mert nem jövök be azoknak a lànyoknak, akiknek én tetszem?

Figyelt kérdés

Komolyam mondom én màr befejeztem a nőkkel..most is azthittem hogy jól alakulnak a dolgok mert viccelünk egymásssal mindig élőben sokat találkozunk ,de mégis valami másika sráccal láttam smárolni. Akkor most írtam a cssajnak vicceltem vele ,de már visszase ír ezért berugok. Más is csinál ilyeneket? :D

Miért ilyen igazságtalan az élet ??


17/f


2018. aug. 3. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Jóvan, szerencsére szeptembertől újra suli.
2018. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
😂😂
2018. aug. 3. 08:33
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem teszed jól, ha meg pont akkor találkozol egy megfelelő lánnyal mikor leittad magad, neki meg azért nem leszel szimpatikus pl.

Másrészt nem kellene rászokni arra (véleményem szerint) hogy nehézség elől alkoholba menekülsz.

2018. aug. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

"nem jövök be azoknak a lányoknak, akiknek én tetszem"

Ezt fogalmazd át újra józanon.

2018. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ge*i :D ezt észre se vettem :p “nem jövök be azoknak a lányoknak,akik nekem tetszenek” **

Amugy meg nem hiszem hogy akkor találnám meg mert már megtaláltam csak les*ar..

2018. aug. 3. 08:43
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Az alkohol sosem megoldás. Viseld férfiként a vereséget, előbb utóbb úgyis lesz olyan nő akinek tetszel.
2018. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
elképzelhető, hogy ezt a kérdést is részegen írtad, pedig még nincs is hétvége.
2018. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Most miért? Talán azt hiszed, hogyha berugsz, akkor tetszeni fogsz nekik?


Nem igazságtalan itt semmi. Mibõl gondoltad, hogy alakul köztetek valami?? Mert sokat találkoztok (barátilag)? Mert viccelõdtök? Ez röhejes. A felfogásoddal gondok vannak. Ha egy nõnek tetszel, azt más jelekbõl fogod észrevenni s nem abból, hogy “viccelõdtök”.

Amirõl beszélsz, az köszönõ viszonyban sincs a párkapcsolatokkal, ennyit errõl.

2018. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

#5 “megtaláltam, csak les*ar”


De béna vagy. Mit találtál te meg? Nem kellene partnerjelöltedként telintened valakire, aki leszar. Ez nem így mūködik.


Te mit szólnál, ha egy számodra ellenszenves csaj kiválasztana tèged, és azt állítaná, hogy “megtalált téged”?


Ne egyoldalúan fogd fel ezt. Amúgy lehet, hogy a csajozási technikáiddal is gondok vannak, lehetséges, hogy a lányoknak fel sem tūnt, hogy érdeklõdsz irántuk? Mert csak beszélgetsz s viccelgetsz velük, semmi több.

2018. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Akik elviszik előled a nőket azok jobban néznek ki, ennyiről van szó kérdező, a többi humbuk, az alkohollal egyetértek, bár azért alkoholista ne légy emiatt...
2018. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!