Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mierr érdekli az embereket,...

Mierr érdekli az embereket, hogy az ismerőseik miből vesznek drága házat, kocsit?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 22:00
 1/9 A kérdező kommentje:
*Miért
2018. aug. 3. 22:00
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert tanulságos lehet. A szomszédom, soha életében nem dolgozott, nincs szakmája, se érettségije, és cserélgeti a külföldről importált kocsikat, és most vesz házat. Engem személy szerint érdekel, hogy csinálja.
2018. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen ez a pórnép. Beszédtémának is méltatlan az emberi irigység.
2018. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Amiert az elso leirta. Ha irigyseg az inditek ha nem... a hogyan csinalja mas mindig erdekes. Tanulni is igy tanulunk... a tobbi miert mas?
2018. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ez alapvetően jó gondolat, de sokan szeretnek olyan emberek pénztárcájában turkálni, akikről pontosan tudják, hogy miből gazdagodtak meg.
2018. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van az dolog, ami joggal érdekli az embereket (pl. a korábbi hozzászóló megjegyzése, amikor nem lenne miből, mégis valahogy képes az illető rá - gyanús). De mondjuk az eseteknek abban a részében, amikor tudom, hogy valamiért jól keres, akkor nyilván megértem.
2018. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Mert tudni akarja, hogyan lehetséges. Rengeteg ember úgy gondolkodik, hogy "Tisztességes munkával nem lehet 30 milliós autót venni". Az ilyen emberek el sem tudják képzelni, hogy valaki hogyan tud ilyet venni magának vagy éppen azt hiszik, hogy munka nélkül könnyen valamilyen pénzhez jutott, nyereség, örökség vagy csalás segítségével...


Az ilyenek kíváncsiak, hogy hogyan lehet elég pénzt keresni, hogy az adott ember szintjén legyen valaki.


Ez szerintem nem rosszindult vagy irigység. Szimplán kíváncsiak...


Meg az is lehet, hogy az illető barátja és szimplán érdekli mive foglalkozik. Én is tudok közelebbi ismerősökről, hogy mivel foglalkoznak és nagyából mennyit kereshetnek meg szerintem rólam is tudja mindenki akihez közel állok.

2018. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na most lepődj meg, mert engem nem érdekel.

Tudod néha napján miért akadok fenn mások gazdagságán csak ? azért mert sokuk egy sötét ostoba ember akik magukból indulnak ki és néznek és hiszik hogy neked is lehetne mint neki és értetlenül áll hogy hát neked miért nem, neked miért nincs, és beléd rúg nagyokat hogy hát te balfék, te tehetsz róla egyedül (hogy neked nem volt olyan család szerkezeted mint nekem és a többi).

2018. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akinek kicsit többje van az átlagnál, ott összetartás van, nálam speciel ez sosem volt elmondható, ezért maradtam alul, lent, mert a családom széthúzó, ilyen volt ezelőtt 35 éve is, meg most is. Sem az idegenek, sem pedig az ismerősök gazdagsága nem érdekel, csak már akkor amikor felb..sznak ezzel az említett értetlenkedéssel.
2018. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!