Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert ilyen butak a magyar...

Miert ilyen butak a magyar ferfiak? Miert nem tudnak minimalisan sem udvarolni hoditani?

Figyelt kérdés

Megbeszelek valakivel egy randit masodik kerdese mi lesz, ha szimpik vagyunk? Feljohet e hozzam? Mi lesz, ha feljon? Mit csinalunk... tokre felizgult.

....ilyen teljesen offolo kommunikaciot folytatnak. Masodik percben tipikusan a combomat taperolja egy magyar srac, ami szerinte a "hoditas"


Kuldoldi ferfival randi egyeztetes:

A: What would you like to do? Coffee, drink, dinner?

B: Let's go for coffee than dinner at your place. But don't take me for granted :)

A: OK. I know. I don't!


Es valoban nem, nem csak mondja... tavolsagot tart, apro mozdulatokkal csabit el (megerinti a derekam, hatulrol atolel).


2018. aug. 10. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ilyenek. felejtősek én már beláttam. de az országból is e akarok menni. első helyen pont a magyar férfiak miatt. beláttam, hogy semmire nem lehet velük menni. tisztelet annak a vajmi kevés kivételnek köztük. de a legtöbbel semmit nem tudnék és már nem is akarok kezdeni. 40 évesen is még ott tartanak hogy ráírnak az emberre így: szia édes találkozhatnánk.... azt akkor utána meg ha leoltom, hogy ja majd talán lesz ebben az életedben nőd, hogyha nem úgy kérdezed meg mint egy ribitől. utána meg jön a szöveg hogy jaj nem akart megsérteni csak beszélgetni akart volna. ja hát igen és akkor csodálkoznak hogy a 70%-nak nincs gyereke a 30-as korosztályban....ilyen felhozatallal kicsit nehéz
2019. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért másik oldalról nézve sem túl erős a színvonal...


Én beleszaladtam pár olya nőbe már életemben, akikkel utóbb belátva szóba sem kellett volna állnom. 40 éves koromra eljutottam oda, hogy kimegyek a Kamaraerdeire, vagy a Gyógyszergyárira, aztán nálam a lé, a balhé nem kell haver...

2019. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!