Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Londoni magyarok, tapasztaltok...

Londoni magyarok, tapasztaltok-e bármiféle megkülönböztetést?

Figyelt kérdés

Tudom, van ezer+1 ilyen kérdés, de én a mostani állapotokra lennék kíváncsi. Ha történt veled bármiféle pozitív vagy ‘neadjisten’ valamilyen neagít megkülönböztetés és van kedved megosztani, akkor nagyon szívesen meghallgatlak.🙂

(Bátrabbak privátban is írhatnak, ahol részletesebben megdumálhatjuk a tapasztalatokat. )



2018. júl. 18. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. A kutyám nem érdekli honnan jöttél.
2018. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Èn ugy tudom h Londonban màr hivatalosan is tobb migràns èl mint Angol. Egyszer ultem a buszon es az egyik angol idosebb ferfinek felszàllt 1 ismerose .. ilyet szolt : hey Jo Lati egy angol embert a buszon.. erre az egyik lengyel noci mar kezdte is a vitat.. en egyebkent pont leszarom h ki mit mond ha tudod h te nem eloskodni mesz ki hanem becsuletesen elni akk nincs beleszolasuk.. masreszt az angolokat is meglehet erteni. ha nallunk is ennyi migrans lenne mar kitort volna a forradalom v nemtom. A britek jol kezelelik.. tisztelet nekik.
2018. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lenne kedvetek megosztani velem, hogy hogy jutottatok ki, hogyan sikerült beilleszkedni, szembetűnő különbségek itthonhoz képest stb.?Nagyon érdekelne! :)
2018. júl. 19. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az ember próbál beilleszkedni és beszéli a nyelvet akkor ezzel minimálisra tudja csökkenteni a megkülönböztetést. Londonban velem is volt ilyen amikor egy gyárba és a mekibe jelentkeztem. Az egyik helyen azért nem vettek fel, mert a Kelet-Európaiak nagyrésze úgyis hazamegy pár héten belül és minek tanítsanak be, a másik helyen meg az volt a gond, hogy pont abban a korban vagyok amikor a nők elmennek szülni. Volt több beszólás is más helyekről. De miután képeztem magam és más közösségbe járok így ezek is elmaradnak.
2018. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Londonban szerintem nagyon ritka az angol szarmazasu ember itt nem hiszem,hogy szamit. A gyerekem videki egyetemen van, egyszer be kellet mutatnia a magyar utlevelet es mindeki nagyon meglepodott hogy nem angol. Eszre sem vettek. Szerintem, nincs igazan jelentosege, de az hogy mennyire beszeled az angolt az szamit, sehol nem kedvelik azokat akik docogosek az angolban, de ezt is inkabb csak a masik hata mogott, mert megserteni valakit itt nagy bunkosagnak szamit.
2018. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!