Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Régebben, mondjuk 100 éve,...

Régebben, mondjuk 100 éve, tényleg nem számított annyira, hogy valaki szép legyen? Az arcra gondolok, ami genetika.

Figyelt kérdés

Lehetsz nagyon csinos, ha az arcod adott... Nekem nagyon szép babaarcom volt, egészen 20 éves koromig...


Karakteresebb, "apásabb" lett, tisztára... Emellett szép, ápolt, jó alakú lány vagyok, de rengeteg bántást is kapok...


Gimiben a fogaimmal gúnyolódtak, ami szintén genetika...


Nagyon rossz, hogy mennyivel boldogabbak, sikeresebbek, a "szebbek". Lehet mondani, de így van. Arról nem beszélve, hogy ez egyre fontosabb is lesz..


Míg nézegettem a régebbi képeket és ott nem számított, főleg a nőknél nem...


Anyám se szép embert választott, pedig gyönyörű asszony..


2018. aug. 11. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a cikk mindent elmond: 🤢



[link]

2018. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, anyukád is szép.

A nőnek szépnek kell lenni.

Egyébként régen sokszor nem szerelem alapján választottak párt, hanem a családi érdekek, anyagi okok. Így nem a külső volt az elsődleges, mint manapság. De akkor is könnyebb volt a szépeknek.

2018. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1: Szerintem őt se a szépségéért "szerették" :D

Csak szerettek volna bekerülni a jó családba.

Egyébként már annyi helyen felbukkant ez a cikk. Kezd gyanús lenni, hogy nem is igaz, és ez egy férfi :D

2018. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Mindig voltak szép nők, akik szinte rákényszerítették a környezetükre, hogy az ő szépségük valami érték, amit meg kell becsülni, így aztán kényelmesen eléldegéltek némi tunyaságban és anélkül, hogy bármi érdemlegesen felmutattak volna, persze mindaddig, amíg egy csúnya, de náluk értelmesebb nő el nem szerette a férjüket.
2018. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze, hogy azért kellett a férfiaknak, mert perzsa hercegnő volt... Bármit megért volna a rang.


Szerintem meg nő. Szerintem amúgy, ha leadott volna 50 kilót, meg kiszedik a szemöldökét, még elfogadható lett volna.

Bár valami hormonproblémája az is biztos volt...


A második meg nem csúnya.


Nekem durvább arcom van, erős, férfias, karakteres... Ami a fiútesómnak nem hátrány, nekem az...

2018. aug. 11. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Megértelek Kérdező! Én Apára hasonlítok sajnos, és így lányként ebből csak hátrányom származott.
2018. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, te legalább nem vagy ilyen szőrös :)
2018. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

100 éve leginkább az számított, hogy a szüleid melyik sráchoz akartak adni, illetve hogy az ő családja mekkora hozományt adott.

Nem gondolom, hogy annyival boldogabb korszak volt. :)

2018. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régen is számított a szépség, csak az emberek sokkal inkább az élő kapcsolatot keresték és a belső értékeket.


Manapság meg mindent tönkretett a Tinder, meg hasonló húzd jobbra vagy balra "ismerkedés". Nincs türelem, nincs udvarlás, csak húspiac.

2018. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!