Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor "illik" a közös jövőről...

Mikor "illik" a közös jövőről beszélgetni egy távkapcsolatban? (összeköltözés, eljegyzés. )

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a srácnak mikortól nem tabu erről beszélni? Mennyi az az idő ami után már reménytelen, hogy lesz belőle valami (költözés, család), mert nem beszéltek, tervezgettek? 1-2-3 év? Tehát mikor válik gyanússá a dolog, hogy ebből biza nem lesz semmi?Nem arra gondolok, amikor 1-2 hónapos párkapcsolatban már ábrándozik a lány, hanem ,amikor tényleg komolyan gondolják, és a srác nem csak hülyíteni akar.
2011. máj. 14. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 4. évnél tartok és most már biztos vagyok abban, hogy reménytelen. 2 éve light-osan kérdezgettem, 1 éve már erőteljesebben. Tavaly novemberben már csak azért kaptam gyűrűt, mert szerintem unta. A kapcsolatunk szépen lassan meghal részemről. Kifogás kifogás hátán. Most nem lehet, mert anyucival mi lesz (35éves pasi)ha elköltözöm, most nem lehet, mert gondjaim vannak, nem lehet, mert nem érezném jól magam nálad a panelban, költözz inkább te (hogyne! anyucihoz! Mikor én már 19 évesen elköltöztem otthonról hogy önálló legyek + húzgálom a gyereket másik iskolába, másik városba + a barátaitól elszakítom egy se..fej miatt)
2011. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt éreznetek kell.Ne kösd magad formaságokhoz,meg illik/nem illik dolgokhoz.

Ha majd mindketten jónak látjátok.Ha eléggé ismered a párod,akkor ezt csakis Te tudhatod,változó.

2011. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikortól tabu? Szerintem ez nincs időhöz kötve, nektek kell érezni. Én három évvel ezelőtt 1 hét után költöztem a barátomhoz, és azóta boldogan élünk. A leghosszabb összezördülésünk sem tart tovább 10 percnél, és azok sem komolyak.
2011. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 3évig éltem távkapcsolatban de mi már az első év után megbeszéltük ha végzem a szakmámmal akkor megyek hozzá.

9hónapja élünk együtt, lassan 4 évesek vagyunk. ha a fiú érezteti hogy szeret és veled akar lenni mindig akkor nyugodtan felteheted neki a kérdést:)

2011. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi pár hónapja élünk távkapcsolatban, mindketten más nemzetiségűek vagyunk(európai ő is, mielőtt valaki arabozna), országok választanak el minket, a nyarat most teljesen nála töltöm, aztán megyünk a szüleihez, aztán az én szüleimhez, ez 4 országot jelent, mert én se itthon tanulok, kicsit bonyolult...Mivel még egyetemista vagyok én kötve vagyok a sulihoz, ő meg nem beszéli azt a nyelvet,ahol én tanulok,nem tud még ott dolgozni, de én úgy érzem egy darabig tartható, hogy jár rendszeresen, aztán mivel nekem még 6évig kell tanulnom, én úgy érzem hajlandó lesz megtanulni a nyelvet és oda költözni, vagy én váltok országot és megyek oda, ha átvesznek. De már most beszélgettünk arról, hogy mi valószínűleg visszamegyünk a szülőhazájába, mert ott nagyon jók a lehetőségek. Szóval szerintem ez nem időkérdése. Mi nagyon egymásra találtunk, legalábbis remélem nem kiabáltam el.:)
2011. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

amikor itthon van, személyesen szerintem bármikor felteheti a kérdést egyik fél a másiknak, hogy mit akarsz tőlem, milyen terveid vannak, hogy látod a kapcsolatunkat, illetve, mit vársz tőlem, várjalak, ne várjalak

örülnék, ha kifejtenéd. és pont.

2011. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fél év, négy hétvége után összeköltöztünk.

Hú, de le leszek pontozva.

Ezt te érzed! Azt érzed, hogy el bírnád őt "viselni" mindennap, minden ziziségével együtt?

Én feltettem mindent egy lapra, és elköltöztem az ország másik végére (Nyíregyházáról Szombathelyre). De milyen ideges voltam!

Ez 15 éve volt! Azóta rengeteg barátom van itt, sokkal többet is tudok keresni. Már van két lányunk is.

2011. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor "kell", amikor az egyik félben megérik a gondolat, hogy többet szeretne. Joga van tudni, hogy a másik tervez-e vele komolyabban közös jövőt.
2011. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!