Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha egyedül megyek taxival,...

Ha egyedül megyek taxival, akkor hova illik ülni? Előre az anyósülésre? A sofőrrel szoktak beszélgetni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárhova ülhetsz. Ha nem akarsz nem kell beszélgetni.
2015. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha férfi vagy,akkor ahova akarsz, a nőknek illik hátraülni.

A sofőrrel ha akarsz beszélgetsz, ha akarsz nem. Nálam van, amikor valamin jár az agyam, ilyenkor szólok, hogy ne haragudjon, de most nincs kedvem beszélgetni. De van, amikor nagyon jót lehet dumálni a taxissal.

2015. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig jobb hátra ülök, nekem is kényelmesebb így, meg szerintem nekik is jobb hogy nem kell egy idegen mellett ülni. Van taxis amelyik kezdeményez például a szokásos időjárás témával, és aztán ha neked nincs kedved dumálni akkor észreveszi és nem beszél tovább. De van hogy a taxis hallgat, de nekem kedvem van dumálni, ilyenkor mindig megkérdek valamit az autóról, és akkor az ő válaszából derül ki hogy van e kedve dumálni vagy nincs.
2015. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb hátra. Az a fő hely az illemtan szerint. Utána bal hátsó, csak aztán a jobb első és végül a középső.
2015. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha buliból megyek haza és ittas vagyok akkor hátra ülök:)

Gondolom nincs sok kedve a sofőrnek egy részeg majom mellet ülnie és dumálgatni vele:)

Ha józan vagyok meg előre. Aztán majd alakul a beszélgetés. Ha jó fej a sofőr úgyis dumálunk. Ha meg valami mufurc akkor meg úgy sem.

2015. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Baloldalt hátra és rugdosni, ütögetni kell a sofőr ülését. :D:D


Egyébként jobboldalt hátra illik.

"Megjegyzem a londoni cab-okban nincs bal első ülés, viszont hátra 5-en is beférnek."

2015. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam meg, hogy hátra (külföldön sokat utaztam taxival, és ott nem is lehetett előre ülni utasnak egyáltalán), szóval én mindig hátra ülök. Mivel nekem szájmenésem van, én mindig megpróbálok csacsogni a sofőrrel. Van, amelyik beszédes, van, amelyik nem. Mondjuk engem tényleg érdekelnek az emberek, nem magamról szoktam velük dumálgatni, hanem például arról kérdezem őket, hogy merre jártak a nap folyamán, hol szeretnek vezetni és hol nem, meg a legtöbben szeretnek arról is dumálni, hogy milyen a kocsijuk.


28/N

2015. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem vagyok taxis, csak belegondoltam mennyire frusztráló lenne ha egy utas lenne csak de az is mögém ülne be... (bal hátsó)
2015. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!