Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem vonzanak már az...

Miért nem vonzanak már az ilyen dolgok?

Figyelt kérdés
Manapság már egyáltalán nem vonzanak a "nagy bulik" és a berugások. Nimcs kedvem "beinni" aztán elemenni egy klubba és hajnalig "veretni". Mostanában már a jöjjünk össze és vasszunk be jellegű bulik se nagyon vonzanak. Kezdem azt érezni így 21 évesen, hogy "Kiégtem" ilyen téren.

2018. aug. 17. 04:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy az nem a te világod.Felnőttél, gratulálok!
2018. aug. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
79%
Sok értelme tényleg nincsen mérgezni a testedet.
2018. aug. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 21életévem alatt sose vágytam erre

Nem mindenki leli benne az örömét

Egy beülős pub ahol lehet beszélgetni és igy kortyolni valamit, hogy közben nem nyomják a fülembe dobhártya szakadásigaz rnb-t és nem szétdrogozott csajok rázuák pénzes külföldieknek külön vip székelben amit nézni kell. Ezen stilusu helyekre mind kegélni memnek. Vagy eszméletlenségig piálni és utána csodálkozni b mindrn elbaszódott de nem emlékeznek semmire.

Még falunapokra is szívesebben megyek Pestről :D

2018. aug. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem égtél ki hanem valami másra vágysz egyenlőre. Én sokat kirándultam ebben az időszakban és saját élményeket gyűjtöttem. Majd harmincas években ismét beindultak a dolgok és ezerrel jobban ment a csajdöngölés, sokkal jobban kimozdultam otthonról a buli kedvéért bármire képes voltam. Most ismét van egy kis pihi, családra vágyom :-D
2018. aug. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért nem vonzanak, mert vagy megvolt az efféle élményadagod, vagy nem is a te világod.


De ezek nem korfüggőek, hanem habitus és igényfüggő.


Csak egy kis önsztori, hogy érzékeltessem:


Fiatal srác koromban szolíd, zárkózott élet, csak vágyás a bulizó életre.

Majd fiatal felnőttként, huszonévesen valósult meg. Bulik, haverok, stb.

Majd 26 voltam, tehát ugyan fiatal, bár pl nálad idősebb, amikor ennek végeszakadt. Lett egy párkapcsolatom, a lány nem szerette a bulizást, egy darabig erőltettem, de aztán már nem.

41 éves(!) voltam, amikor 15 év után szétmentünk.

No ekkor én úgy belecsaptam a lecsóba, huszonéves haverokkal vettem körül magam (szerencsére abszolút nem a koromnak megfelelően nézek ki) és buli buli hátán, kb másfél-két évig ment, hogy nem volt hétvége amikor ne mentünk volna. Veretések, berúgások néha, csajozgatás stb, sok dolog bejátszott. Aztán ezzel a nagyon fiatal társasággal megszakadt a kapcsolat, fiatalabb, de korban hozzám közelebb álló barátok lettek fókuszban, akikkel ritkábban, ám minőségibben kezdtem szórakozni járni. Ekkor a bulizások lecsökkentek úgy átlag havi, kéthavi egyre. Most 46 vagyok, néha rámjön még, de úgy félévente kb. Idén egyszer voltam a Liget Club-ban, szerencsére vittek, hoztak, tudtam inni, kicsit megvolt a régi feeling. De nem igénylem már én sem. Kiéltem ezeket a dolgokat. A buli jó, de pl azzal nem tudok azonosulni, hogy még 4 éve is a kilencig ingyenesség miatt aránylag korábban elkezdődtek a bulik, ma meg már inkább hajnalban. Másnap olyan kómás vagyok és csak fetrengek. A nagyon sok éjszakázást egyszer anno meg is bosszulta a szervezetem, nem hiányzik.


Amit tehet az ember, hogyha az igényeinek megfelelően szórakozik, nem megy bele mondjuk csak azért buliba, mert hívják, holott kedve sincs.

2018. aug. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!