Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egészen gyermekkorom (6) óta...

Egészen gyermekkorom (6) óta vonz a "horrorizmus". Óvodás koromban már horrorfilmeket néztem. Mára már 18 éves vagyok, s a ugyanúgy vonzanak az efféle dolgok. Vér, szellemek, gyilkolás stb. Melankolikus "beállítottságú" vagyok. (többi lent? )

Figyelt kérdés

Ilyen elvont.. egyébként ikrek a horoszkópom.. például amilyen képek nekem természetesnek tűnnek, az másnak undorító, gusztustalan.. Jelenleg ilyen "depresszáns" hangulatba vagyok, picit borúsan.


Kérdés: Miért vonzanak ennyire az ilyen dolgok?


Ui.: Nem vagyok elmebeteg, se pszichikai eset, se semmi. Egyszerűen ilyen beállítottságú vagyok.

Van egy csodálatosan szép barátnőm stb.


F/18



2012. okt. 14. 10:03
 1/2 anonim válasza:

Ezt így nem lehet megmondani teljesen biztosan egyszerűen ilyen az érdeklődési köröd de lehet hogy 1 hónap múlva már nem is ezt fogod szeretni ki tudja? ez nem függ a horoszkóptól vagy ilyesmitől egyszerűen csak erős az idegrendszered :)

gratulálok a barátnődhöz :D

2012. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Milyen érdekes, pont tegnap hallottam ezt az előadást ahol választ kaptam tulajdonképpen erre a kérdésre.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=dT..

2012. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!