Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 26 éves vagyok. Férfi, Soha...

26 éves vagyok. Férfi, Soha nem volt barátnőm! Barátaim sincsenek. Ki akarnék szabadulni itthonról, de nem tudok. A szüleim miatt. Elnyomtak szellemileg. Nem engednek leszakadni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnek, hogy az már fájdalmas. Egy buliba nem mehettem el, mert húzzák a szájukat. Elegem van.

2018. aug. 20. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Fogd meg a cuccod és költözz el.
2018. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Keress egy olyan munkát, ahol biztosítanak szállást, aztán söprés!
2018. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Összecsomagolsz egy táska ruhát, veszel egy olcsó repjegyet és keresel munkát külföldön. És annyiszor és annyira számolsz be nekik az életed alakulásáról, amennyire akarsz.
2018. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
20 évvel ezelőtt, mikor 16 voltam, engem se engedtek el a Szigetre. Fater szó szerint áttapizott, mielőtt kiléptem a lakásból. Szerencsére nem tudta, hogy a haver már korábban oda lett rendelve az ablak alá és ledobtam neki az összes cuccom. Egy hét múlva, mikor hazamentem, napokig nem szóltak hozzám, engem meg pont nem érdekelt. Remélem segitettem.
2018. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
26 évesen feltételezem már dolgozol. Ha dolgozol, van önálló jövedelmed. Ha van önálló jövedelmed, fenn tudsz tartani egy albérletet. Hol itt a probléma?
2018. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
26 évesen legalább már érzelmileg függetlennek kellene lenned a szüleidtől.. vagy vállalod a konfliktust és akkor is mész, ha hisztiznek miatta, vagy tűröd tovább. Én a helyedben már rég elköltöztem volna, akár idegenekkel is társbérletbe, ezzel a bagázzsal meg max akkor állnék újra szóba, ha képesek normális ember módjára viselkedni és tiszteletben tartani, hogy felnőtt vagyok. Ha te ezt nem léped meg, akkor az a helyzet, hogy nem fáj eléggé, különben nem tűrnéd.
2018. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez minden, csak nem szeretet.
2020. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!