Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudok szabadulni ettől a...

Nem tudok szabadulni ettől a gondolattól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig a legfrissebb találkozás/beszélgetés után vonok le komoly következtetést a kapcsolatomról egy emberrel vagy a legjobb barátaimmal. Ha az a beszélgetés jól sikerül, nagyon boldog vagyok és még közelebb érzem őket magamhoz. Ha rosszul, úgy érzem utálnak és hanyagolni fognak és elhagynak. Igazából a legjobban az elhagyástól félek, pedig nagyon szeretjük egymást.


Szerintetek hibás ez a gondolatmenet? Komolyan kell tartanom az elhagyástól?



2015. jún. 12. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hibás igen,mert vannak kisebb-nagyobb súlyú dolgok az életben.

Ezeket fel kell ismerni.

nekem nagyon befolyásolhatónak tűnsz,ami addig nem olyan nagy gáz,amíg jó emberek vesznek körül és nem használnak ki.


Kell-e aggódnod az elhagyástól? Honnan tudjam konkrétum nélkül?

Azt mondom nem,ha nincs komoly balhé a háttérben.

2015. jún. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elsőre mindenkivel el tudok beszélgetni, mondják hogy rendes vagyok, meg minden, meg hogy majd beszéljünk még.

Azért nem gondolom, hogy csak lerázásból mondják, mert órákat szoktunk beszélni, de utána nem is keresnek, kb rohadjak meg.

2015. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja csak a lényeg maradt le. xD

Szal az első beszélgetés mérvadó, de nem dönt el semmit.

Egy barátság, vagy szerelem kialakulása hosszú folyamat.

Próbáld meg máshogy látni ezeket a dolgokat.

Ha most én odamegyek valakihez és a képébe vágok egy tortát attól még lehetünk barátok. :D

2015. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!