Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek volt már olyan hogy a...

Veletek volt már olyan hogy a buszsofőr nem nyitotta ki a hátsó ajtót hiàba jeleztetek?

Figyelt kérdés

Velem előfordult már kétszer is. Egyszer még régebben akkor gyorsan előre szaladtam szerencsére nem votlak sokan. Egyszer meg nem rég a napokban akkor 1 megállóval később tudtam csak leszállni.

Tegnap megint ez volt ugyanazon a buszon ,de szerencsére nem csak én szálltam hanem egy csaj is így gyorsan előre mentünk és leszálltunk. Nem tudom én nekem valahogy sosincs elég bátorságom hogy oda szóljak hogy Nyissa már ki :D

Ti mit csináltok ilyenkor?


2018. aug. 23. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiabálok a sofőrnek h a hátsót is nyissa ki.

Van mikor a gomb nem működik és nem jelzi a sofőrnek, hogy ki kell nyitni az ajtót.

2018. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
"HÁNYISSA MÁ' KI KEND AZTAT AZ AJTÓTOT!"
2018. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, vagy rosszul volt bekötve, vagy meghibásodás, nem a sofőr hibája. Vagy leszálltam a másik ajtónál, vagy előre mentem szólni.
2018. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 DexaN válasza:
63%
Visszajelzett a lámpa az ajtó felett hogy jeleztél? Mennyivel a megálló előtt jeleztél remélem nem közvetlen előtte
2018. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem volt már olyan, hosszú, 4 ajtós buszon, hogy az utolsó 2 ajtó úgy működött, hogy amikor az utolsónál jeleztek, az utolsó előtti ajtó nyílt, amikor az utolsó előttinél jeleztek, akkor meg az utolsó.
2018. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%

Volt!!!!!


Nem is egyszer. Bejöttem a buszsofőrnek, ezért a csuklós busz hátuljából előre mászatott, hogy legelő szálljak le. Végállomáson lakom...


Be kell telefonálni a Volán a, ha sorozatosan csinálja...

2018. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Meg olyan is volt hogy öregember beállt az ajtóba és a kezét rátette a nyomógombra én meg vártam hogy majd biztos megnyomja hát nem. Miatta egy megállóval arrébb szálltam le.
2018. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt.


Volt, hogy a sofőr betartotta a felszállás első ajtón szabályt. Csak épp a leszállókat felejtette el. (este volt csak ketten álltunk ugyanannál az ajtónál, alapból kevesen voltak a buszon) Előre kiabáltunk, meg is állt.


Olyan is volt, hogy csurrig lévő busz, rengeteg le és felszálló. Már zárta volna az ajtót pedig még mindig voltak leszállók, az előttem lelépő barátnőm majdnem telibe kapta. Ekkor vészjelzőztünk, mások meg bőszen anyázták a sofőrt.

De máskor volt, hogy fent is ragadtunk mert nem bírta kivárni a sofőr, hogy mindenki leszálljon.

2018. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!