Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Autós vagy Motoros sráccal...

Autós vagy Motoros sráccal járnál leginkább?

Figyelt kérdés

Mindketten komolyan foglalkoznak a hobbijukkal, sokat áldoznak rá, az egyikőjük egy több milliós autót használ, a másiknak a sportmotor az első a számlák után, szigorú olajcsere, rossz időben is takarítás, telente szétszedve állapotfelmérés az alkatrészekről hogy köv. szezonra mit kell cserélni, e-mellett van ugyan egy átlagos autója is amivel szezonon kívül jár.


Talán a motoros javára szól, hogy többen megnézik egészen fiatalok, huszonévesek, sőt házaspárok(mintha kérné a feleség a férjtől hogy megcsinálhatnád végre a jogsit... :))


2018. aug. 24. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Egyikkel sem. A kevésbé magamutogató férfiakat szeretem.
2018. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írhattad volna azt is hogy az unalmasabbik réteget :)
2018. aug. 24. 13:37
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
2.: hamar kibukott az egómatyi,tökéletesen megmutattad, miért az a válaszom, hogy egyiket sem :D
2018. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valakinek a nőkre és nem a kipufogókra áll fel még nem lesz unalmas, kedves kérdező.
2018. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyik se.
2018. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Autós csajjal, mert én motoros férfi vagyok. Szép időben én vinném, esőben meg ő kocsikáztatna.
2018. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tini kategóriába illik e kérdés színvonala alapján.


Nem járnék olyan lánnyal, akinek ez számít, ilyen értékrendje van.

2018. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Wow, szóval egy tanult intelligens férfi, akivel bármiről lehet beszélgetni, az űrkutatástól kezdve, a kedvenc receptjeinken át, egészen a Micimackóig, de nem költi a pénzét fölösleges hülyeségekre és nem gondolja, hogy a hobbija kiemeli őt a többiek közül unalmas, de egy csávó, aki annyira felszínesnek képzel, hogy azt hiszi az befolyásol a párválasztásban, hogy az illető milyen járművet preferál az illető és ettől még jobbnak is hiszi magát másoktól, az nem az? Annyira felhúztál, hogy már barokk körmondatokban beszélek. Gratulálok, ez is egy tehetség...
2018. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gazdag János Zoltán válasza:
kedves hölgyek, s mi a helyzet a tunning autós hölgyekkel? Nem egy Opel calis hölgy ismerősőm keményen nyomja s családos is. Ezt rakjátok össze, s ítéljetek.
2018. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!