Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nap melyik részében szokás...

A nap melyik részében szokás leginkább moziba menni, délután vagy este a jobb?

Figyelt kérdés
Mikor szoktak legtöbben?
2018. ápr. 6. 15:18
 1/7 anonim válasza:
Szerintem úgy van hogy délután már elmúlt de még este nincs
2018. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor jártam délután.


Otthonról dolgozom és mikor már farkam kivolt a sok fordítással, idegen szóval és szép átfogalmazással, akkor laptop lecsuk, és irány a mozi :D 2-3 óra kikapcsolódás.

2018. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ha tehetem, akkor kora délután megyek, mert olyankor nincsenek sokan. Én a legnagyobb tömeget olyan 5 és 7 óra közé tenném, de lehet, tévedek.
2018. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ha tömegközlekedéssel megyünk akkor csak délután. Ha kocsival akkor csak este.
2018. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Moziba menni alapvetően bármikor jó, előre kell helyet foglalni és ennyi a titka.
2018. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Délutánt jobban szeretem, mert akkor még be lehet ülni kajázni mozi után. Ki lehet beszélni a filmet, stb... meg aztán akkor könnyebben megyünk este tovább bulizni pl, mert ki akarjuk használni, hogy együtt a társaság.


Egy esti mozinál kb mindig az van, hogy csak közvetlen film előtt sikerül taliznunk, és utána már nincs kedve senkinek semmihez, és megyünk haza. Pedig nem is voltunk együtt, hiszen film alatt nem lehet dumálni, nem lehet érdeklődni, nincs társas interakció azt kivéve, ha egyszerre nyúlunk a pattogatott kukós dobozba. Csak a film.

2018. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy a legtöbben hétköznap este mennek vagy hétvégén délután. Én, ha lehet választani, inkább délután megyek, de hétköznap csak este tudok, és akkor van akciós nap.
2018. ápr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!