Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet gyorsan kiszűrni...

Hogy lehet gyorsan kiszűrni az egyetemenk, hogy kik a "menők"?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 13:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Azt feltételezné az ember, jogy egyetemre érett emberek járnak...
2018. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1.: látszik, hogy te nem jártál.
2018. aug. 24. 13:43
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Én viszont jártam, és azt kell mondjam, hogy ilyen nincs, hogy kik a menők meg kik nem. Felnőtt emberekről beszélünk. Mindenki azzal tartja a kapcsolatot, akivel akarja.

És azok a menők, akik tanulnak, mert ezért vannak ott.

2018. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező nagyon tévedsz. Első vagyok, orvosit végeztem, csak tudod én azért mentem egyetemre hogy jó szakembert képezzenek belőlem, nem pedig azért, hogy kitoljam a gyerekkoromat. Ki a menő... Pfff basszus mint az óvodában.
2018. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Miért szerinted ez nem gyerekes? Az egyetemnek egyáltalán nem arról kéne szólnia, hogy ki kivel klikkesedjen, sőt az emberek többsége már addigra kinövi ezt. A kérdésedre meg elég logikus a válasz, ha így kategorizálod az embereket, akkor gondolom számodra az lesz a "menő", akivel azonos az érdeklődési köröd. Ez a kérdés amúgy is szubjektív, ha meg általánosságban kérdezed, akkor meg szerintem már egy egyetemistának tudnia kellene ilyen egyszerű következtetéseket levonni.:)
2018. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
Mihasznaképző, neked csak ennyi.
2018. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki a legnagyobb rongyrázó, ki veri a mellét, hogy milye van.
2018. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Clay Morrow ***** válasza:
62%
Jó buták vagytok ha azt hiszitek, hogy egyetemre vagy akár munkahelyen is sokkal érettebb emberek járnak, mert megsúgom: nem. Ez nem kor kérdése. Gyökerek és menők meg lúzerek voltak alsóban is, középiskolában, egyetemen, munkahelyen, meg idősebbek közt is.
2018. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Kedves 1.! Képzeld, én is orvosira járok :D csak veled ellentétben én nem hordom olyan magasan emiatt az orrom és látom, hogy ide sem járnak külömb emberek. Itt is vannak menő arcok és az életben is lesznek. Csak ott keményebb a játék. De ez nem hal ki gimi után. Úgyhogy kedves medikus társam, tekints le néha a felhőkről, ahova helyezted magad.
2018. aug. 24. 14:25
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azokkal érdemes barátkozni, akikkel jól kijössz. Mások hamar ellöknek maguktól.
2018. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!