Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Tetszik egy lány,...

Mit tegyek? Tetszik egy lány, de nem érzem hogy én bármennyire bejönnék neki.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, bejön egy lány, de a stílusunk nem egyezik, és nem hiszem olyan pasik iránt vonzódik, aki '90-es évek Tupac és Biggie zenéit hallgatja, úgy öltözködik, és a stílusa is ilyen. Koromhoz képest ritkán van pattanásom, ápolt vagyok, szóval ez nem lehet baj. AZ előbbi igen.. Mit tegyek, hogy figyeljen rám?
2018. jan. 17. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem érzed, hogy bármennyire bejönnél neki, akkor állj tovább, keress mást... 14 vagy, valószínűleg még vagy 100 csaj szívét fogod összetörni, és ők is a tiedet, sajnos (vagy nem sajnos) ez az élet rendje. persze az is lehet, hogy hamar megtalálod a neked megfelelőt, és én ezt kívánom neked :) viszont ehhez az első, és legfontosabb szabály, hogy ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel, hanem legyél nyitott a változásra. ha már próbálkoztál, vagy legalább küldtél elég egyértelmű jeleket felé, de ő nem viszonozta, akkor inkább ne reménykedj, mert csalódni fogsz..ha viszont még nem tettél semmit a dolog érdekében, akkor nyugodtan hívd el meginni valamit, vagy akár csak sétálni egyet, hiszen most az, hogy ki hogy öltözik, vagy milyen zenét hallgat, nem határozza meg azt, hogy összeillik-e valakivel.. :D ettől még lehettek tökre egy hullámhosszon.
2018. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azon fog múlni hogy milyen zenét hallgatsz :D

Ezért azt mondom, hogy beszélgess vele, figyeld, hogyan viszonyul hozzád, és ha bármi esélyt látsz akkor mondd el neki őszintén, hogy mit érzel. Veszíteni valód végülis nincs.

2018. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem sincs vesztenivalód, mindenképp menj oda hozzá! Ha 14 vagy, lassan elballagtok. Mondd el neki mit érzel, vagy ha máshogy nem megy, írd meg neki!
2018. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem az is lehet, hogy nem küldesz egyértelmű jeleket. Keresd a tekintetét, mosolyogj, írj rá cseten, tartsd vele a kapcdolatot!
2018. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, bíztatást. :)
2018. jan. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!