Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha sz édesanyám...

Mit csináljak ha sz édesanyám nagyon akaratos sok iskolás dologgal?

Figyelt kérdés

Most ahogy elkezdődött az iskola(1 napja) édesanyám elkezdett olyakat mondani, hogy mennem kell aludni korán, hogy kipihenjem magam az iskolára. Nem is ezzel van a baj hanem, hogy ha a 9 éves kisöcsémmel hasonlít össze, hogy miattam nem alszik ő se és menjek aludni.

Rám sértődött meg azért mert akaratos vagyok abban, hogy én akarom eldönteni mikor vagyok fáradt es emiatt haragszik rám.

Mit tudnék ezzel csinálni mert nagyon zavaró, hogy nagyon erőlteti ezt a dolgot?

Elnézést a fogalmazásért de nem tudtam máshogy összeszedni a gondolataim.

Ui.: Ha nem értesz valamit nyugodtan kérdezz.


16/f



2018. szept. 3. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Igaza van az anyudnak. Ha éjfélig fent maradsz, reggel alig tudsz magadba lelket verni..9-kor irány az ágy,, legalább az elején legyél normális, utána úgyis kell annyit tanulnod mint a gép és jó ha éjfélkor be fogsz tudni esni..
2018. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Hallgass rá...
2018. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó hanem, hogy időhöz akarja kötni én mikor vagyok fáradt.

Meg a 9 éves öcsémhez aksr hasonlítani.

2018. szept. 3. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Anyud csak jót akar, kipihenten kelj fel, és jól tanulj a suliban...
2018. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ezzel nem bírsz mit kezdeni, aki akaratos és h lye az sajnos akaratos és h lye marad amíg a világ világ.

20/l vagyok, és az apám még mindig felkel este 11kor hogy leellenőrizze h alszome mert szerinte akkor kéne. Nem bírsz mit kezdeni vele, aki uralná a másikat, az a fáradtságát is szabályozni akarja és irányítani. Én ezen az őszön végre összeszedtem mindent ami szükséges, iratok, pénz, stb és lelépek innen. Messziről meg már azt beszél amit akar, egyszerűen kimenekülök a hatótávolságából.

ezzel amúgy nem azt mondom h ne szeresd az anyud vagy h ő nem szeret téged, csak hát a nagy szeretés közben agyonnyom téged. puszta jóindulatból. várj még két évet és szakadj le róla, mást nem bírsz tenni, de ez jobb lesz így mindenkinek. (és ne szúrjatok le többiek, hogy túlreagálom vagy ilyesmi. EZ ilyen.)

2018. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!