Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utólag nehezebb be pótolni az...

Utólag nehezebb be pótolni az érettségit, mint az iskolás évek alatt?

Figyelt kérdés
Utoljára 8 éve voltam iskolás akkor tanultam, azóta nem nagyon, és nem is emlékszem már semmire abból amit akkor tanultam
2018. aug. 25. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Főleg hogy nem foglalkoztál tanulással valószínüleg.
2018. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Azért nehezebb, mert közben már dolgozni kell, nem csak a tanulásra koncentrálni.

Amúgy érdemes megpróbálni, nem olyan nehéz, mint amilyennek sokszor beállítják. A vizsgán is azon vannak a tanárok, hogy átmenjen mindenki.

Nem ismerek olyat, aki megpróbàlta és megbukott. Csak olyanokat, akik még sem próbálták.

2018. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehezebb lesz, hiszen 8 évig nem igen foglalkoztál vele.

Ettől függetlenül ha készülsz rá, leteheted.

2018. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem lehet sokkal nehezebb, mint az érettségizőknek. Valószínűleg az érettségi tantárgyak között is vannak olyanok, amikhez van affinitásod és könnyen megjegyzed őket. És én azt vettem észre magamon, hogy utólag már sokkal könnyebben megértek dolgokat, mint amikor az iskolában tanultuk őket, pl. amikor matek érettségire készültem, imádkoztam, hogy ne legyen sok valószínűségszámításos feladat, mert azokat nem bírom felfogni. Erre valamelyik nap kíváncsiságból néztem neten ilyen feladatokat és kezdtem megérteni.

Sőt, felnőttként gondolom foglalkoztál az elmúlt években politikai dolgokban, legalább is a környezetemben mindig ezt tapasztalom, hogy a családi összejöveteleknek, találkozóknak mindig az lesz a vége, hogy elkezdenek a politikán vitatkozni :D Szóval valószínűleg a töri se lesz valami nagy falat így.

2018. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen mert ami nem kell az eletbe pl masodfoku egyenlet na azokat mar szepen elfelejteted stb
2018. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!