Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet csinálni a moziban...

Mit lehet csinálni a moziban hangoskodó - viháncolókkal?

Figyelt kérdés
Szinte mindig vannak tinik, akik fittyet hányva a körülöttük lévőkre úgy érzik egy horror film alatt, hogy az egy vígjáték. Agresszión kívül, de ezeknek az embereknek direkt nem szólok oda normálisan, hanem már az első szólásra agresszívan, különben semmibe veszik azt ha valaki szépen kéri. Ilyenek, a gyengeséget ezek a gonosz kölkök azonnal felismerik. Oké, de mivan ha nem hallgatnak el? Muszáj elviselnem mások neveletlen tini kölkeit?
2018. szept. 6. 04:48
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

En az egyik ilyen csajt telibe ontottem 1liter (vagy 2liter a nagy?) colaval, a kozonseg tapsolt a csajok egybol el is tuntek. Mozi utan meg mindenki gratulalt es integetett.

Nalam eleg hamar elszakad a cerna.

2018. szept. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én első szólásra általában azt mondom, hogy "maradj csöndben, köszi", ha a szép szóból nem ért, akkor pedig "befejezed vagy hívjam a biztonságiőrt?". És ha befejezik, befejezik, ha nem akkor meg szólsz a biztonságiőrnek, hogy többeket is zavarnak, és cselekedjen ennek megfelelően. Semmi értelme colaval leönteni őket.
2018. szept. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

#1

Váó, hány éves vagy, 10?

2018. szept. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

#3:

Ő egy bátor ember, nem nyámnyila nyuszi, mint ti.

2018. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Azt lehet csinálni, hogy ha nem bírod elviselni az embereket, akkor nem jársz moziba. Otthon is meg lehet oldani ugyanazt. Csókolom.

Egy jó szar film alatt meg hadd röhögjön már az ember. Engem is rángattak be egy olyan ócska horrofilmre, hogy minden "ijesztő" jelenetnél kitört belőlem a röhögés. Mondjuk akkor is kitörne, ha valaki "agresszívan" rám szólna. Te vagy az a fajta, amelyik reszektő lábakkal, farkát behúzva odaugat a kisebbnek, aztán meg nem tud mit kezdeni a kialakult helyzettel... irtó menő :D

2018. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

1#vagyok es mar elmultam 10!

Ha ott lettetek volna a szituban, megertitek :)

2018. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os nagyon tévedsz, csak te pont a neveletlen tetvedékeket képviseled akikről most itt szó van :D Azért fizetek a moziért hogy a filmet lássam, és nem az ultra érzékeny mindenen röhögő humorodat hallgatni!!
2018. szept. 6. 09:23
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Pici lány vagyok, de határozottan odaszólok, hogy "kuss már!". Nem épp nőies, de ha elcincogom, hogy "légyszi légyszi", arra ezek nem reagálnak. Különben nem pofáznának, vihognának a film alatt alapból.


De én az a lúzer voltam a suliban is, aki odaszólt a picsukáknak, hogy kussoljanak, mikor egy szót sem lehetett hallani tőlük.


Eddig mindig működött.

2018. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!