Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hangoskodó, mindenbe beleszóló...

Hangoskodó, mindenbe beleszóló kollégák, unalom. Meddig bírnátok egy ilyen munkahelyen?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja dolgozom egy munkahelyen. A fizetés átlagos, az idősödő (45-55 év közötti) kollégák folyton beszélnek, pletykálnak, figyelik minden léptemet, mindenbe beleszólnak, "tanácsokat" osztogatnak. Emellett unatkozom, a napi 8 órában van, hogy kapok egy kb. fél órás egyszerűbb feladatot, amit 1,5-2 óra mire megcsinálok, mert a folytonos hangzavarban nehéz koncentrálni. Már volt, hogy szóltam nekik, hogy csendesedjenek el, mert így nem tudok dolgozni, megsértődtek, de nem halkultak el, majd pár napra rá el is felejtették az egészet. Az sem ritka, hogy egész nap nem kapok feladatot, mert a főnököm "nem ér rá", ilyenkor volt, hogy próbáltam híreket olvasni, netezni, de az öregek rálátnak a monitoromra és rögtön kérdezték, hogy "na mit írnak?" - és hasonlók. Agyamra mennek. Ráadásul a főnökömmel is néha, mintha elbeszélnénk egymás mellett. Ti meddig bírnátok egy ilyen munkahelyen?
2018. febr. 14. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora a fizetes. Egyebkent ezen a munkahelyen h h eleg ilyen keveset dolgozni, mivel foglalkozik a munkahelyed?
2018. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Én is kíváncsi lennék, hogy manapság milyen munkahely az, ahol az unatkozásért fizetnek.
2018. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

minden munkahelyen vannak ilyen emberek, akik pletykálnak, téged figyelnek, kötekednek. Főleg ha nők vannak összezárva!

Bár én dolgoztam olyan helyen, ahol csak férfiak voltak rajtam kívül és nagyon meglepődtem, mert ők is ugyanezt csinálták. Egy roma pasi kezdte, és sikeresen ki is túrt onnan. Egészségére! Elkezdte terjeszteni, hogy sokat és sokáig járok ki szünetre. ők óránként voltak kint 15 percet. Én nem dohányzom, nem tartottam velük. általában 2 szünetet tartottam és nem volt hosszabb 10 percnél...

2018. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az olyan munkahelyek, ahol a főnök nem látja át, hány emberre lenne szükség, a felettese szabad kezet ad neki, ő meg 2 helyett felvesz 4-et. ;)

Egyébként ne akarjatok az unatkozásért fizetést, már ha azt nem végezhetitek otthonról, mert baromi lassan telik az idő, főleg, hogy 6 szem a tudtom nélkül a monitoromat kémleli és elütni sem tudom az időt.


Sajnos a korábbi munkahelyemen megtapasztaltam, hogy a férfiak is tudnak pletykálkodni, de alapvetően nekik valahogy normálisabb témáik vannak, nincsenek hirtelen "visongásaik", na meg nem érdekelte - legalábbis az én férfi kollégimat- , hogy mikor mit néztem a gépen, esetleg épp mivel foglalkoztam.

2018. febr. 14. 20:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja! és ezért nem is írtam, hogy férfiak/nők a kollégák, mert alapvetően nem a nemükkel van gondom, hanem ezzel a környezettel, amit teremtenek és ami a munkahelyemen van.
2018. febr. 14. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt embere válogatja. Én nem sokáig, ha van más lehetőség. A pletykás, beleszólogatós kollégákat meg se hallanám(ilyenben már volt részem, sza.tam rá), de ha 8 órában csak elvétve lenne dolgom, azt nehezebben viselném. Nem mintha munkamániás lennék, de az unalom, alighanem kicsinálna.
2018. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több értelme van az értelmes semminek mint az értelmetlen valaminek. Én lépnék.
2018. febr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kihasználnám hogy alig van munka és lehet netezni.Csinálnék valami webshopos bizniszt,amivel pénzt lehet keresni.
2018. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!