Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagy kést (séf kést) hordhatok...

Nagy kést (séf kést) hordhatok magamnál önvédelemre?

Figyelt kérdés

illetve ha megtámadnak, akkor a nagy késsel tehetek úgy mint aki támadni készul vele, önvédelem céljából?


tudom hogy tehetek úgy.. de a kérdés hogy ez legális így?


2018. szept. 10. 22:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez az onvedelem bizonyitasa olyan, hogy az egyik sracra a barati korbol egyszer buli utan ratamadtak a buszmegalloban 5en, van kamerafelvetel, es megis o a gyanusitott, ot hurcoljak meg... pedig sajat magat vedte csak, amennyire tudta. Most lehet, hogy pont az lesz a szerencseje, hogy latszik ah felvetelen, hogy eloszor az egyik tamado lepett fele es nem o. Necces dolgok ezek
2018. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem védd meg magad mindenképpen. Vagy te maradsz ott vagy ő.
2018. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#11 erről van szó. Ha megvéded magad, téged vágnak sittre, mert itt Orbánisztánban a bűnözőknek áll a világ,az utcai rablónak több joga van, mint neked. Ettől függetlenül én helyből leszúrnám, ha valaki rám támad.
2018. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!