Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon kövér vagyok. Elmerjek...

Nagyon kövér vagyok. Elmerjek így menni koncertre?

Figyelt kérdés

Barátnőm hívott magával metal koncertre. Szerinte a rockerek / metalheadek kedvesek, ugyanakkor csak szép, csinos, vékony lányokat látok az eseménynél is. Félek, hogy sok megvető tekintettel fogok találkozni és kicikiznek. Persze tudom, hogy a zene / saját társaság miatt mennek általában, akkor is nagyon para sok jó külsejű ember között szórakozni...


A koncert néhány nap múlva lesz, szóval a "fogyj le" itt nem sokat segít. Hozzászoktam a negatív véleményekhez, ugyanakkor most folyamatosan rossz a hangulatom ergo nem tudom megmosolyogni őket és fogalmam sincs, hogy megkockáztassam-e ezt az egészet.



2018. szept. 15. 10:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
sz.rd le, hogy más mit gondol, nem hinném hogy csak egy vékony lány lehet rocker és csak ők járnak koncertre.
2018. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
menj el nyugodtan, senkit sem érdekel, hogy nézel ki. Mindenki magával van elfoglalva.
2018. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Szóval ha én csinálok valamit,egy meló pl, és valaki jobb nálam benne,akkor én holnap reggel be se megyek a műhelybe dolgozni,mert ő szebben csiszolja le a dolgokat.
2018. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha valamit reklámozni akarnak, ahhoz általában gyereket, állatot, vagy jó csajt/pasit "használnak". A party fotóknál is általában a jó csajok vannak többségben. Egyszerű reklámfogás.

Ebben ennyi van, nem több. Nem azért vannak ott ők, mert a koncert csak a vékonyaké. Hanem mert jó csajokkal elég jól el lehet adni szinte bármit. Ne foglalkozz mással, ha eddig nem volt problémád magaddal, akkor most se legyen emiatt. Menj el arra a koncertre, és érezd jól magad! :)

2018. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Merj elmenni, senki nem fog bántani. De ne merd többé egybeírni, hogy “elmerjek”. :)
2018. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Menj, el nyugodtan. Mindenki a zene miatt megy , nem azt fogják nézni hogy ki hogy néz ki. Menj és érezd jól magad, NE érdekeljen mások véleménye.
2018. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 nemaRendőrség ***** válasza:
26%

Edzeni menjél ne koncertre.

Ha szégyenled, hogy kövér vagy akkor tegyél ellene. Nem fogod jól érezni magad ha már felmerült ez a kérdés

2018. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

A rockerek pont leszrják a külsőt.

A közhiedelemmel ellentétben százalékos arányban köztük van a legtöbb normális ember (99,9%).

2018. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Azért nem 99,9%
2018. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
De. Pontosan 99.9%.
2018. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!