Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon kövér vagyok. Elmerjek...

Nagyon kövér vagyok. Elmerjek így menni koncertre?

Figyelt kérdés

Barátnőm hívott magával metal koncertre. Szerinte a rockerek / metalheadek kedvesek, ugyanakkor csak szép, csinos, vékony lányokat látok az eseménynél is. Félek, hogy sok megvető tekintettel fogok találkozni és kicikiznek. Persze tudom, hogy a zene / saját társaság miatt mennek általában, akkor is nagyon para sok jó külsejű ember között szórakozni...


A koncert néhány nap múlva lesz, szóval a "fogyj le" itt nem sokat segít. Hozzászoktam a negatív véleményekhez, ugyanakkor most folyamatosan rossz a hangulatom ergo nem tudom megmosolyogni őket és fogalmam sincs, hogy megkockáztassam-e ezt az egészet.



2018. szept. 15. 10:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Hogy számoltad ki ilyen pontosan? :)) lepontozokiralylany
2018. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Metionin ***** válasza:
95%
Menj el! Rockerek/metálosok közt is van nagydarab, meg amúgy sem érdekel senkit. Oda a zene meg a pogó miatt megy az ember, nem egymást bámulni.
2018. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Rengeteg kövér metálos kiscsaj van. Nem fogsz kilógni közülük.
2018. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
Én 164 centivel voltam régen 105 kg, rocker. Soha nem hagytam ki emiatt a koncerteket, a kutyát nem érdekelte, hogy nézek ki.
2018. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem semmiképp ne hagyd ki! Egy metal koncerten senki nem foglalkozik a másik külsejével. Egyébként pedig ez az egész közeg éppen a közösségről, egymás elfogadásáról is szól. Szóval szerintem amellett, hogy jól fogod érezni magad, mivel jó a zene; még az önbizalmadnak is jót fog tenni!
2018. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha kövét vagy kevesebb embernek fogsz feltűnni,mert senkinek nem vagy se konkurencia se célpont.
2018. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Szia! Tapasztalatból beszélek, egyszer sem fognak megszólítani, felesleges aggódnod miatta.
2018. szept. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
7%

Wait. Ha szégyenled a kövérséged akkor miért nem fogytál le mielőtt "hozzászoktál volna a negatív véleményekhez"? A saját negatív véleményed magadról az ami a legszarabb a jelenlegi szituációban.

Egyébként mást tényleg nem fog ott érdekelni, de hidd el voltam hasonló helyzetben, ilyenkor a te fejedben minden szempár téged fog nézni és minden nevetés majd miattad "rajtad" lesz. Még akkor is ha a valóságban abszolút nem így van, az ember hajlamos beképzelni ezeket


(Btw, ez nem neked szól, de múltkor is látok egy egészségtelenül elhízott nőt aki chipset eszik az úton. Miért nem kezelik az elhízást betegségként? Aki nem eszik és lefogyik az beteg. Aki annyit eszik, hogy meghízzon egészségtelenre az szintén beteg. Mindkettőhöz külső segítség kell az esetek 90%-ában. Bocsánat az offért)

2018. szept. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
60%

A kinézet nem befolyásol semmit, és a rockerek is csak emberek, ezért úgy fognak reagálni, mint bárki más.

Jó szórakozást a koncerten!

2018. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!