Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnak az egyetemisták...

Hogyan tudnak az egyetemisták koliban tanulni?

Figyelt kérdés
Koliban általában 1 szobában vannak 4-en , 5-en.Hallom vannak tanuló szobák de ott is vannak sokan, illetve a könyvtár, de nem mehet el mindig otthonról mikor tanulnia kell. Hogyan tudnak ott úgy tanulni az emberek hogy meg is jegyezzék de ne is zavarjanak másokat? Én albérletben fogok lakni, és azon gondolkozom hogy kellene egy szobatárs, mivel így olcsóbb is , és hát a másik szobában 2 ismeretlen fiú laki és jól jönne még 1 lány. Ez szép és jó, csak attól félek így nem tudnánk tanulni, mivel én csak hangosan tudok tanulni, és lehet ő is és így zavarnánk egymást. Ezt hogy oldjátok meg? Ti hogy tanultok/tanultatok? Illetve hogyan jobb lakni, ha van egy szobatárs , vagy ha csak egyedül vagy? L19

2018. szept. 17. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyikötök a konyhában tanul, másik a szobaban.
2018. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"mivel én csak hangosan tudok tanulni"

Ezt kifejtenéd? Mivel teszed hangossá az olvasás-értelmezés-megjegyzés folyamatát?

2018. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én, mindig elmentem a koliból a könyvtárba meg hétvégente haza, ha tanulnom kellett. Illetve, ha zárva volt és még nem végeztem, akkor kiültem a konyhába/tanulóba vagy reggelente bementem korábban az egyetemre, mikor még nincsenek benn sokan és az udvaron/folyosón/büfé előtt tanultam.
2018. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Én csak úgy tudok tanulni ha hangosan is elmondom. Kolis vagyok. Néha a szobatársak még örülnek is hogy hangosan ismételgetem mert így ők is megjegyzik. Amúgymeg mindenki füles be a fülébe és megvan oldva. De te az albérlettel szerencsés vagy. Külön szobákba mentek és kész
2018. szept. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 fős szobák voltak a koliban, amúgy vagy könyvtárban, vagy fülessel a szobában tanultunk.
2018. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-an vagyunk. Nem mindig vagyunk bent egyszerre, nem mindig tanulunk egyszerre. Amíg a másik 2 zenéthallgat én nyugodtan motyoghatok az orrom alatt. Nálunk emeletenként tanulószoba is van, így évközben sokszor üresek, oda is ki lehet menni.
2018. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!