Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anglisztikás, germanisztikás...

Anglisztikás, germanisztikás vagy más nyelvi egyetemisták. Nektek van szabadidőtök?

Figyelt kérdés
Én dupla szakra megyek, német-angol. Azt szeretném kérdezni, aki ilyen szakra megy , annak milyen az egyetemi élete. Mikor kell a legtöbbet tanulni? Mennyi időtök van "élni".Milyen nyelv szakon tanulni? Volt már aki ott hagyta mert nem szerette? Volt már hogy fel akartad adni? Illetve mivel szeretnél foglalkozni, vagy ha már végeztél hol dolgozol? 20L
2018. szept. 18. 11:10
 1/2 anonim válasza:
Én anglisztikás vagyok, de ismerek tanárisokat (német-angol). Brutál sok tantárgyuk van és semmi életük. Még hozzájönnek a pedes és pszichós tárgyak, tömbösített órák (egész hétvégén bent kell ülnöd az egyetemen). Egész évben zh-nod kell, plusz még vizsgáid is vannak.
2018. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. En anglisztikara jarok. Tenyleg sok a targy meg kell minort is valasztani es raadasul a legtobb gyakorlat meg 2x2 oras. A vizsgak meg mindig 2 reszesek. Szoval eleg sok minden van. Szabadido az attol fugg hogy sikerul neptunon felvenni a targyakat meg eloadasra nem muszaj bejarni. Inkabb olvasni kell nagyon sokat. Pl 6 gyakorlati orara mindegyikre hetente 100-300 oldalakat kell plusz az eloadasokra is :/
2018. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!