Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Így hogyan szerezzek egy barátot?

Így hogyan szerezzek egy barátot?

Figyelt kérdés
Szégyenlős vagyok, egyetlen egy barátom van, akivel nagyon ritkán találkozunk, így alig mozdulok ki. Ha kimozdulok, akkor is a haveri körrel beszélgetünk csak de nem ismerkedünk. Tanfolyamra járok, de ott sincs egyetlen pasi sem. Csak az utcán szoktam nekem tetsző pasikat látni, de ott lehetetlen ismerkedni. Az utcánkban is van egy aranyos srác, de nem tudom, hogy tudnám felvenni vele a kapcsolatot. Mindent összefoglalva: szinte egyáltalán nem találkozom férfiakkal.

2018. szept. 22. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

nekem van mikor szombaton elmegyek partyzni 1000 Ft-tal és kb. részegen jövök haza, mert 7-8 srác is meghív piálni :)

már alakult így ki komoly kapcsolatom is az ilyen ismerkedésből, de egy hónap után sajnos szakított velem a srác, mert rám fogta, h ribi vok. pedig őt nagyon helyes volt.

2018. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

A fő baj az, hogy rögeszmésen keresel barátot.

Én ugyan ebben a cipőben járok és tudom hogy nehéz.

Pár barátom van csak, de pont elég nekem, mert az életemet is rájuk bíznám. Nem beszélek velük minden nap, elég az, hogy ha baj van számíthatok rájuk, vagy néha elnézünk ide-oda, azt viszont kiváltképp élvezem, mivel ritkán látom őket.

Ráadásul nemrég csalt meg a párom (lány), és most rögeszmésen kezdtem el keresni azt akibe szerelmes lehetek, de ez sem egészséges.

De ebben a világban, ahol már a facebookon éljük az életünket, felszínes kapcsolatokkal, senkinek sincsenek igazán barátai. Csak sokak szeme elől elfedi a technológia, hogy mennyire is egyedül vagyunk mingyájan.

Hol lehet ma egyáltalán ismerkedni?

Szórakozóhely?

Na oda nem sok párkapcsolatra vágyó egyén megy.

Marad a Tinder, Badoo, de azt is hagyjuk inkább...

Hinned kell abban, hogy megtalálod azt amit keresel, de nem ám úgy hogy az öledbe hullik.

Utad során, ha követed az életcélodat, és veszel mniden akadályt, elfog jönni az a pont, hogy megismered azt, aki megváltoztatja a világot.

Ha csak 1 napra is, de megváltoztatja a dolgokat.


Írnék még neked valamit privátban, ha megengeded. Ahhoz viszont előbb bele kell egyezned :)

2018. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Kedves kérdező, nem könnyü az élet ha ennyire visszahúzódó vagy. Nem is tudom, hogy mit ajánljak ismerkedésre, talán az utcában lakó sráccal megpróbálhatod a zsebkendő trükköt. Ejtsd el a papírzsepidet előtte hátha rákap. Utána már nyert ügyed van.
2018. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2-es igazad van tényleg nagyon keresem azt az egyet, dehát romantikus alkat vagyok na. :) Írd meg nyugodtan, kíváncsi vagyok.
2018. szept. 22. 19:42
 5/6 A kérdező kommentje:
#3-as, erre én is gondoltam, hogy elejtek valamit. :D Amilyen ügyetlen vagyok néha, még lehet nem direkt is összejön egyszer:)
2018. szept. 22. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
A telódat azert ne ejtsd le, de ha megteszed vigyázz, hogy h.h.h. ne legyen a közelben mert elszalad vele.
2018. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!