Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy a lányok...

Miért van az hogy a lányok inkább a haverjaimat válasszák helyettem?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki rosszul(sok lany mondta mar),viszont egy buliba is mindig a haverjaim jonnek be sok lanynak mert ok magasak.. en csak 170 cm vagyok.

És biztos ez áll a hatterbe.

Miert mennek ennyire a magassagra a nok ?


2018. szept. 24. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
unalmas lehetsz. szar a dumád. unszimpatikus vagy bunkó vagy.nem tudom, nem ismerlek. de nézz magadba.
2018. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a 2 méter az átlagos testmagasság férfiaknál, a 170 cm az törpeméret. Nem sok van belőlük, biztos nagyon csodálkoznak rajtad.
2018. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nemcsak a magasságtól függ, pl. van egy haverom, kb. 172 cm. pár cm különbség van köztünk, de őt eszik a csajok, engem nem. még srácként is látom, hogy faszán néz ki, ad magára, jó cuccokban jár, mindig jól be van lőve a haja, sportos, meg van valami kisugárzása is, amivel vonzza a lányokat, meg sztem jóképű is. amúgy már észrevettem, h fiúk is megnézik őt :D
2018. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az alacsony lányok biztos nem a 2 méteres pasikat fogják szerrtni. Legalábbis általában azért van kivétel. Tapasztalat mert én csak 155 cm vagyok..szóval biztos nem a magasságoddal van a baj.
2018. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!