Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez nem szégyen?

Ez nem szégyen?

Figyelt kérdés
Gyakran van az, hogy sétálok valakivel és csak pár szót beszélünk egymással, amíg A pontból B pontba érünk. Van, amikor 15 perc csend is van. Vagy amikor megyek valakit elkísérni, segíteni neki és akkor is gyakran van csend. Ez normális? Nem szégyen, hogy nem beszélek és nem hozok fel témákat?

2018. szept. 25. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolj arra, hogy ő sem beszélt, ő sem hozott fel témát. Miért neked kéne mindig?
2018. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ilyen vagyok, nem igazán tudok témákat felvetni. Szégyennek nem szégyen, de ha alapesetben ez a jellemző, az nagyon meg tudja nehezíteni az ember életét
2018. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Van az az ember akinek már a jelenléte is felemeli az ember, és jól esik bandukolni mellette csendben.
2018. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem, vannak emberek, akik csak akkor beszélnek, ha van mondanivalójuk. Egyszer fiatal koromban egy ismerős család lányával vonaton utaztunk együtt 1-2 órát és csak évtizedekkel később említette, hogy semmit nem szóltam hozzá.
2018. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ez lenne a normális, ez egy rossz társadalmi norma, hogy akkor is beszélünk amikor nincs értelme, meg nem is akarunk mondani semmit, csak nem akarunk kínos csendet. Nézz meg egy régi western filmet, ott is szégyen hogy nem pofaznak fölöslegesen?
2018. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátommal ilyenek vagyunk. De társaságban is. Többször volt az, hogy a szerelmüket nagyon kimutató párok megjegyzéseket tettek ránk. CSak mert csendben voltunk és nem másztunk egymás szájába, nem gügyögtünk feleslegesen. De rokon is szólt már be ezért.
2018. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jut az első randim. 11 éves voltam, mikor elhívtam egy lányt egy városszéli romos épülethez. (A fene se tudja, hogy mit reméltem ettől.) Szóval ott találkoztunk, és onnan sétáltunk haza. Egyetlen megveszekedett szó nélkül! Szóval ezt is tanulni kell.
2018. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yoda m. ***** válasza:

SZÉGYEN?


"Hien azt kérdezte, hogy mi a szégyen.

A Mester így szólt:

- Ha az állam ügyei rendben vannak, az embernek jövedelme van. Ha az állam ügyei nincsenek rendben és az embernek nagy jövedelme van: EZ a SZÉGYEN." /Kung Mester beszélgetései/


Az ERŐ legyen Veled!

2018. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!