Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha szégyenlős...

Mit tegyek ha szégyenlős vagyok a bulikba? 21/F

Figyelt kérdés

Egyszerűen szégyellek táncolni, mivel nem tudok valami hű de jól, és nem is szeretek túlzottan. Igaz, más sem tud sokkal jobban, a szórakozóhelyeken kevés az, aki valóban tud táncolni. Azonban ha én odaállok máris idétlennek érzem magam, és úgy érzem, hogy engem néznek.

Ilyen helyeken lányokra sem nézek soha nehogy azt higgye, hogy akarok tőle esetleg valamit.

Miért vagyok ilyen, van valami kiút ebből?



2018. szept. 27. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Állj oda bátran, ne érezd magad idétlennek. Másnak sincs túl nagy tánctudása, mégis ropja. Egy ilyen alap ide-oda lépkedős, kéz-váll rázós random táncot bárki tud produkálni. Ha nagyon nem megy igyál meg egy pár lightosabb italt (ne idd le magad a sárga földig), és nem fog érdekelni hogy táncolsz :D
2018. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazából - bocs, ha hülyén hangzik - próbálj otthon a tükör előtt kipróbálni új mozdulatokat. A lányok szerintem azert olyan jók (mert általában a lányok jobban táncolnak a buliban), mert a többség kicsi korától a tükör előtt is nyomja. Emiatt tud korrigálni.
2018. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nemaRendőrség ***** válasza:
Be kell baszni
2018. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak úgy megemlítem, hogy az nem tánc ami a bulikba megy általában

Közé nincs a tánchoz

2018. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, de valahogy aki tud annak mégis jól áll, látszik, hogy van némi mozgáskultúrája. Azt a csalapálást meg ugrálást is lehet jól csinálni, de én azt sem tudom.
2018. szept. 27. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:
gyakorolj otthon, én is azt szoktam, utána meg buliba iszok egy keveset és ugrálok, ahogy tudok, különösebben nem érdekel, úgyis sötét van, meg vibrálnak a fények, mások véleménye meg nem érdekel
2018. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az rosszabb ha egy buliban csak úgy állsz , mint egy fa . Annál minden jobb :D Amikor te is oda állsz , azért érzed magad idétlennek mert belekerülsz egy szokatlan szituációba. Lépj tovább ezen az érzésen és már jobb lesz . Írták többen is hogy gyakorolj otthon . Ez sem hülyeség . Tanulj be egy tök alap jobbra , balra togyogást aztán hello :D sok sikert
2018. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyakorolj otthon, egyedül vagy egy jó barátoddal.A lényeg hogy add bele szívedet-lelkedet,ha kell,tombolj,csak ne fogd vissza magad(törni-zúzni nem kell azért).

Na persze ez nem biztos hogy elég lesz.

Amikor legközelebb elmész egy szórakozóhelyre,zárd ki a tömeget és csak a zenére figyelj.Ha már kellően ráhangolódtál és ellazultál,nincs is más dolgod,csak táncolni,vagy hivd akárhogy.

2018. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ваsszál be, már megírták mások is, kicsit feloldódsz.
2018. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!