Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Instagram több követő?

Instagram több követő?

Figyelt kérdés

Kezdem ott,hogy a facebookot meguntam,mondjuk nem valami sokat voltam rajta,de elég volt belőle. Volt rajta 390-400 ismerősöm ebből a 90%-a személyes ismerős,a messengerem megmaradt a munkatársaim,illetve a családtagjaim miatt.

Keresgéltem alkalmazások után,és rábukkantam az Instagramra. Na,itt viszont ha feltöltök egy fotót,akkor kellenének követők is. Ugye családtagjaim,közeli ismerőseim,munkatársaim nem használják az instagramot,így van kb 30 követőm. Hogyan lehet több követőt szerezni? Olvastam egy olyanról,hogy idézetek oldalon a lájkolókat kövessem be,és úgy,meg ilyenek,nem tudom mennyire lehetnek ezek hatásosak. Lényeg a lényeg nem kell sok,olyan 50 maximum,de igazából,ha ennyi sincs nem baj,hiszen a boltban nem adnak érte kenyeret :D Ha esetleg tudna valaki ilyet,azt szívesen fogadom,és ha értelmes megy a zöld kéz is.


2018. szept. 29. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
"...lájkolókat kövessem be..." Egyébként jó ilyen elmebeteg módon fogalmazni? Attól is beteg a fejed, ha ilyen semmitmondó dolognak jelentőséget tulajdonítsz! Szánalmas vagy!!!
2018. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sehogy!


Ha csaj vagy és jó az alakod akkor csak ki kell tenned amid van és ezrével jönnek a követők. :)


Ha fotós vagy akkor elkéstél mert aki akkor kezdte amikor indult az instagram az már "elvitte" a sok embert.


Itt vagyok pl. én:

[link]


Állítólag elég jó természetfotókat csinálok ennek ellenére alig van követőm meg lájkom :)

2018. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Minek kellene sok/több követő?


Kövesd be azt, aki érdekel, lájkold azt, ami tetszik. Ha teszel fel képet/videót hastagelj alá olyat, ami illik az általad kitett képre és akit érdekelni fogsz, az úgyis bekövet. Ennyire egyszerű.

2018. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
#3! "Kiváló" az anyanyelv ismereted!!
2018. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért de többször átolvastam a harmadik válaszolót és mi nyelvtani hibát vétett?

Mert szerintem semmit!

2018. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

#5!"Kövesd be azt, aki érdekel, lájkold azt, ami tetszik. Ha teszel fel képet/videót hastagelj alá olyat, ami illik az általad kitett képre és akit érdekelni fogsz, az úgyis bekövet."

"kövesd be"! Ez értelmetlen, nem kell igekötő!! "lájkold"! Ilyen magyar szó nincs!!

"hastagelj"! Ilyen magyar szó sincs!! "bekövet"! Ez se értelmes magyar szó, ahol szintén szükségtelen az igekötő!!

Ha szorult volna értelem beléd, akkor ezeket észre vetted volna... Mivel nem tűnt fel ez a sok baromság, ezért gyengeelméjűnek nyilvánítalak!!!

2018. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
78%
"ezért gyengeelméjűnek nyilvánítalak!!!" Szerintem, szegeny azota depresszioban szenved egy ilyen kemeny oltas utan :DDD #JUSTJOKIN'
2018. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7. Én ennyit tehetek az "ébredéséért"! Hátha előbb-utóbb ráébrednek sokan, hogy az anyanyelvünk megfelelő használata valódi érték!! Másrészt legyen közérthető. Csak röhögök a lepontozókon, milyen szánalmas, tudatlan, de kivagyi emberek.😃
2018. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Teljesen egyet ertek Veled! Nem is kotekedni akartam, csak az az egy mondtad erosen megmosolyogtatott. Ha minden -ezt a jelzot megerdemlo- emberre rairtak volna ugyanezt az egy mondatot itt GYK-n, betelt volna mar a tarhely.... :D
2018. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egész bolygó tele van "gógyigagyival"! 😃😃😃
2018. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!