Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kommunikáció fejlesztésére könyv?

Kommunikáció fejlesztésére könyv?

Figyelt kérdés
20-as éveim végén járó mérnök ember vagyok és a kommukációval, beszéddel mindig hadilábom álltam. Összeszedette, folyékonyan nem nagyon tudok beszélni, sokszor megakadok beszéd közbe, nem találoma szavakat, próbálom körül írni. Önbizalmammal, társasági életemmel nincs gond, nem azért van mert nem tudok kivel v nem akarok beszélni, egyszerűen kellemetlen nagyobb társaságban és ezen szeretnék fejleszteni. Tájékozott ember vagyok könyvet nem nagyon olvasok, olvasásigényem kimerül a netes híroldalak olvásából, de ott sokat olvasok. Milyen könyvet tudnátok ajánlani ami orvosolni tudná ezt a problémát? köszi:)

2018. okt. 1. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak kommunikációs tréningek, szerintem még jobbak is mint a könyvek. Szeretek olvasni de igazából csak akkor kezdett el fejlődni a kommunikációm amikor idegenvezetőként helyezkedtem el. Azóta be se áll a szám. :D
2018. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!