Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki jól néz ki, könnyebben...

Aki jól néz ki, könnyebben barátkozik?

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a külsőmmel nincs baj (és ez nem saját vélemény), mégis egy barátom sincs, és minden hétvégét otthon töltök semmittevéssel.
2018. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten ronda lány vagyok, legalábbis mások szerint és ha nincs is sok barátom, eddig mindig, mikor bekerültem egy új társaságba, volt 1-2 ember, akik maguktól odajöttek hozzám. Pedig idegenekkel nagyon távolságtartó és félénk vagyok, szóval én sem értem, hogy jutott eszükbe pont hozzám odajönni haverkodni, de valamiért mégis vonzok bizonyos embereket és így végül sose maradtam teljesen magamra :)
2018. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 baraklay ***** válasza:
81%
Nem. Az barátkozik könnyebben, akinek pozitív, nyitott, és szerény a viselkedése. Aki jól néz ki, az könnyebben tud nagy számú, felszínes ismerőst összeszedni. De az nem barátság. Szerelemben pedig kifejezetten hátrány a szépség. Egy szép ember sokkal nehezebben fog tudni őszinte kapcsolatot kiépíteni bárkivel, ami nem hazudozásra épül. Persze szimpla szexhez sokkal könnyebben fog hozzájutni a kevésbé szép embertársainál.
2018. okt. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Röcsögei Péter ***** válasza:
Normális környezetben nem nagyon számít a kinézet, sőt, azok lesznek könnyebben barátok, akik szexuálisan nem vonzódnak egymáshoz. Én olyan környezetben voltam gyerek, ahol csak a sportosság és a jó külső számított, én műszaki érdeklődésű túlsúlyos genetikai hulladék voltam. Nem voltak barátaim, és kiközösítették azt, aki velem barátkozni akart, mert nem tudtam jól futni, kötélre mászni meg pláne nem. Csak lehúztam a szinte tökéletes bajnok csapatot, mikor iskolai sportrendezvényekre vitt a tesitanár ofőnk. Az is ki nem állhatott, és szeretett megszégyeníteni a többiek előtt. Valahol tanulta, hogy ezzel rávehet a fogyásra, de csak antiszociálist csinált belőlem, 100 késsel kibelezném! Nehezen barátkozom, távolságtartó vagyok, szégyellem a külsőm, strandra nem járok 30 éve. Természetes az egyedüllét, ösztönösen keresem, mert abban tanultam meg létezni, ahhoz térek vissza és a hobbijaimhoz. Hiába vagyok ma jó környezetben, antiszoci maradok legbelül örökké. Aki teheti, keressen olyan közösséget, ahol elfogadják, és van közös érdeklődés, mert máskülönben ő lesz a rákos daganat a közösség egyébként tökéletes arcán, és le akarják vágatni, hogy nyoma se maradjon. Iskolában persze nem lehet csak úgy válogatni, szerencse kell. 38F
2018. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könnyebben jut baráthoz, (meg szexpartnerhez is)akinek már van. Nem a külső számít, hanem a hozzáállás, az empátia, a belső értékek.
2018. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha valaki ambíciózus nem férnek bele barátok az életébe, nekem a munkahelyem is olyan, hogy végig tudok tanulni és ha hazamegyek akkor is. Hívnak mindenfelé de nem érek rá mert annyi mindent kell még megtanulnom és 5-6 nyelvet akarok beszélni. Szerintem aki bárhova eljár otthonról a munkán és a bolton kívül az egy gyenge hülye.
2018. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!