Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyen több követőm instán?

Hogy legyen több követőm instán?

Figyelt kérdés
Most 2000 követőm van kb hogy legyen mégtöbb?

2018. okt. 6. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan képeket mint Berényi Bianka.
2018. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Troll kerdes
2018. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért éreznéd attól jobban magadat?
2018. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bikinis képeket rakj ki!
2018. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Árulsz valamit és abból élsz? Vagy mi miatt fontos hogy több követőd legyen?

Amúgy a kulcsszavak sokat dobnak egy insta profilon. Feltéve ha széles tömegeket érdeklő dolgokat teszel ki.

2018. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit érsz el vele, ha sok követőd lesz? Elégedettebb leszel? Jobb lesz az életed? Szerintem az a legjobb, ha olyan képeket raksz fel, amik a te karakterednek megfelelőek, amik nem ütköznek az értékrendeddel. Akinek szimpatikus vagy, az úgyis bekövet, nem kell egyből a netes sztárságra gondolni. Állásinerjún úgysem azt fogják kérdezni, hogy mennyi követőt koldultál össze magadnak, az számít, hogy az ÉLETBEN mit érsz el.
2018. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Állásinerjún úgysem azt fogják kérdezni, hogy mennyi követőt koldultál össze magadnak"


Szerintem igazad van egyelőre, de azért ha jobban belegondolsz... sajnos egyre inkább el tudom képzelni, hogy ez is számít...

2018. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!