Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért csak követővadászok...

Miért csak követővadászok követnek be instán?

Figyelt kérdés

Már nagyon kezd idegesíteni, hogy rendre be, majd kikövetnek, és hogy nem lesznek olyan követőim, akik azok is maradnak...pedig minden stílus/színvonal meg szokta találni a saját követői bázisát....én úgy látszik nem...

Csak én vagyok ezzel megátkozva? :'D



2018. márc. 9. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne érdekes téged követni?
2018. márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ember. Ne ott éld az életed. Az ezredik dolog ami fontos. Szard le
2018. márc. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Mert csúnya vagy.
2018. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Biztos olyan helyekre mész, ahová nem tudnak követni, éppen ezért nyomodat vesztik.
2018. márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó: hát ezen behaltam 😂
2018. márc. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Most akkor az zavar, hogy senki sem követ, vagy az, hogy a követõvadászok követnek be? Vagy mi?


Ha senki sem követ, akkor lehet, hogy nem érdekesek a posztjaid. Errõl nem tehetnek a követõvadászok sem, õk megsem nézik, hogy kit követnek be, válogatás nélkül bárkit összegyūjtenek.

2018. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó: hát ezen behaltam 😂
2018. márc. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

*szemforgatás, sóhaj*

Sajnos megfeledkeztem, hogy egy ilyesfajta kérdés az ilyen rendkívül szellemes emberek egyetlen szórakozó helye, de örülök, hogy megint tudtatok egyet villantani, ez már teljesítmény, büszkék lehettek magatokra, gratulálok.


A random anyázós privát a legintelligensebb mind közül.


Ha normális válaszokra már nem is számíthatok, akkor inkább legyen törölve.


UI.: azért nem gondoltam, hogy ennyire elnyomták a társaságot a rendkívül unatkozó emberek, akik egy-egy ilyen választól várják a sikerélményt...

2018. márc. 10. 15:25
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a hozzászólásodat olvasva még erősebb bennem a kérdés: miért lenne érdemes téged követni? Azért, mert lesajnálsz mindenkit? Ki kíváncsi erre?
2018. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem sajnálok le senkit, olvasd már végig a válaszokat. A trollkodás meg az anyázó privátok talán okék? Ezek után mégis mit vársz el egy embertől? Talán örülnöm kéne?


Az instámra meg semmi értelme ezt ráhúzni, ez csak egy negatáv reakció volt, mert valakik provokatívan viselkedtek.

2018. márc. 10. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!